×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

“Maxima”: Skaņas signāls pirms nelaimes bijis; detaļas skaidros izmeklēšana (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Zolitūdes mikrorajonā iebrucis veikala "Maxima" jumts, kā rezultātā gājuši bojā un cietuši cilvēki.

Kaut kāds signāls pirms nelaimes veikalā ir bijis, bet kāds – to noskaidros izmeklēšana, biznesa portālam “Nozare.lv” norādīja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Kas par signālu bijis, to skaidros policijas izmeklēšana, sacīja Beseris, uzsverot, ka tiesībsargi lūguši veikala pārstāvjiem izmeklēšanas interesēs šādu nepārbaudītu informāciju nekomentēt, lai ļautu izmeklētājiem kvalitatīvi un netraucēti veikt savu darbu.

Jau tuvākajā laikā sāksies “Maxima” vadības sanāksme, lai lemtu par turpmāko rīcību un izvērtētu notikušo.

Cik darbinieku strādāja Zolitūdes veikalā, Beseris pateikt nevarēja, solot vēlāk sniegt šo informāciju. Pagaidām zināms, ka cietuši ir divi “Maxima” darbinieki.

Kā ziņots, ceturtdienas vakarā, daļēji sabruka lielveikals “Maxima” Rīgā, Zolitūdes mikrorajonā, vairāki cilvēki zaudējuši dzīvības un vairāki desmiti cietuši.

Glābēji pagaidām neprognozē laiku, cik ilgi darbi varētu turpināties.

Valsts policijā saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess, notiek tā izmeklēšana.

Lai uzzinātu par saviem tuviniekiem, kuri, iespējams, cietuši šajā nelaimē un nogādāti slimnīcā, iedzīvotāji var zvanīt uz numuriem 67 337 813 un 25 617 442.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un TRAĢĒDIJU. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas! Vienkārša shēma – …sākumā jumtā ugunsgrēks, lai būtu Otkati, Sponsori, Zādzības, Mahinācijas. Tagad Latvijai un Romas Pāvestam Traģēdija, bet Ušakovam nauda. Bizness „rulē”, varēs Otkatu dabūt arī no Memoriāla, ko būvēs Traģēdijas vietā! Cik noprotu Būvvalde pārprofilēta par galveno cīnītāju „Pret Valsts Valodas likuma izpildi Rīgā”. Cieti! Lieliski! Apsveicam Ušakova, Amerika, Šlesera Kungi!

  2. TV – ne-viens ne-pa- jau-tā:”Amerik! 20 % = 52 dvēseļu vērti?”
    TĀDI – ar Klusētāju Atvēli – Dvēs’les Pļauj!

Draugiem Facebook Twitter Google+