Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. jūnijs, 2016
Drukāt

Mediķi pa telefonu palīdz atjaunot elpošanu bērnam, kurš aizrijies ar cukurgailīti

Foto: LETAFoto: LETA

Vakar Rīgā mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādam divus gadus vecam bērnam, kurš aizrijies ar cukurgailīti, aģentūra LETA uzzināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Vēl dodoties uz notikuma vietu, mediķi sniedza padomus bērna vecākiem, jo mazulis pēc aizrīšanās neelpoja. Izpildot ārstu norādes, bērna tēvam izdevies atjaunot mazuļa elpošanu, bet pēc tam mediķi bērnu nogādājuši slimnīcā.

Savukārt Kurzemē slimnīcā nogādāts kāds 61 gadu vecs vīrietis, kurš iedzēris kādu ķīmisku vielu, kas bija iepildīta limonādes pudelē. Vīrietis guvis rīkles apdegumus.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+