Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
31. oktobris, 2015
Drukāt

Mikroautobusa avārijā Olainē cietuši astoņi cilvēki (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Olainē 30.oktobra pēcpusdienā no ceļa nobraucis mikroautobuss un avārijā cietuši astoņi cilvēki, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Divus no cietušajiem glābējiem nācies atbrīvot ar hidraulisko instrumentu palīdzību. Cietušie nodoti mediķu rīcībā. Informāciju par notikušo glābēji saņēmuši plkst.14.52.

Kopumā glābēji aizvadītās diennakts laikā reaģējuši uz 61 notikumu, no kuriem 29 bija saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 25 – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas dzeltenais mikriņš ir tas pats nelegālais mikriņš, kas brauc pirms lielā autobusa un zog nost pasažierus. Es pati esmu spiesta ar to dzelteno nelegālo mikriņu braukt, jo lielajā autobusā vienmēr ir pilns ar skolēniem, kuri trokšņo un skraida pa lielo autobusu un vēl skolēni nemaksā par braucienu un arī aizņem visas sēdvietas. Mēs pārējie pasažieri maksājam un mums lielajā autobusā jāstāv ir ķājās Tāpēc mēs Olaines iedzīvotāji esam spiesti izvēlēties dzeltenas krāsas nelegālos mikriņus. Jo vismaz dzeltenajā un baltajā mikriņā var dabūt sēdēt un nebrauc tie skolēni.

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+