Pasaulē
Eiropa

Mis Jaukumiņš – princese Šarlote pieķerta retā nebēdnības mirklī1

Foto: AP/Scanpix/LETA

Augstdzimušās ģimenēs bērni parasti ļoti agri iemācās, ko drīkst darīt sabiedrībā un no kā labāk atturēties. Arī Lielbritānijas Viljama un Ketrīnas bērni – piecus gadus vecais princis Džordžs un trīs gadus vecā princese Šarlote – sabiedrībā viemēr uzvedas teju nevainojami. Tieši tādēļ britu presi tik ļoti aizkustinājusi neviltotas bērnišķības izpausme, ko princese Šarlote atļāvusies sava tēvoča Harija kāzās.

Nopietnas ceremonijas var būt pārbaudījums bērnu pacietībai, taču Lielbritānijā pierasts, ka līgavas māsu pienākumu pilda bērni – šajā gadījumā jaunākajai līgavas māsai, prinča Harija krustmeitai Zēlijai Vorenai, bija tikai divi gadi, bet Šarlotei un vēl vienai no līgavas māsām – tikai par gadu vairāk.

Lai kāzas paliktu meitenēm piemiņā, Megana Mārkla katrai no līgavas māsām uzdāvināja pāri baltu “Aquazurra” firmas apavu ar līgavas un līgavaiņa iniciāļiem un kāzu datumu. Tāpat līgavas māsas saņēma ziedu vainadziņus, kurus princis Harijs un Megana bija izvēlējušies īpaši viņām. Floristes Filipas Kredokas darināti, tie sasaucās ar līgavas pušķi un tajā bija ievīti daži no princeses Diānas mīļākajiem ziediem.

Tāpat, lai bērnus nenogurdinātu, kad līgava bija pavadīta līdz altārim, gan šlepes nesēji, gan līgavas māsas tika ievesti īpašā telpā, kur viņus ceremonijas laikā izklaidēja.

Saistītie raksti
LA.lv