×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
27. februāris, 2018
Drukāt

No teju tūkstoša “ABLV Bank” darbinieku 300 darbu zaudēs jau nākamnedēļ (5)

Foto - Ints Kalniņš/REUTERS/LETAFoto - Ints Kalniņš/REUTERS/LETA

"ABLV" noraida pārmetumus par atbalstu Ziemeļkorejai un kukuļošanā, uzskatot, ka ASV institūcijas maldinātas.

Jau nākamās nedēļas laikā 30% jeb aptuveni 300 AS “ABLV Bank” darbinieki zaudēs darbu, otrdien žurnālistus informēja bankas valdes priekšsēdētājs Ernests Bernis.

Viņš norādīja, ka tie būs augstas kvalifikācijas speciālisti – finansisti, mārketinga eksperti un citi.

Kopumā bankā strādā vairāk nekā 900 cilvēku.

Kā norādīja Bernis, pirmo atlaišanas kārtu veiks bankas vadība, bet tālākās – bankas likvidatori.

Kā ziņots, maksimālai klientu un kreditoru interešu aizstāvībai un, ņemot vērā ECB lēmumu par likvidācijas procesa sākšanu, “ABLV Bank” akcionāri ārkārtas sapulcē pirmdien nolēma sākt bankas pašlikvidāciju. “ABLV Bank” norāda, ka šādā veidā vislabāk spēšot nodrošināt bankas aktīvu aizsardzību, lai norēķinātos ar visiem klientiem.

Pēc aktīvu apmēra “ABLV Bank” 2017.gada septembra beigās bija trešā lielākā banka Latvijā. Bankas lielākajiem akcionāriem – Oļegam Fiļam, Ernestam Bernim un Nikai Bernei – uz tiešas un netiešas līdzdalības pamata pieder 87,03% no bankas akciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nupat viena darbiniece teica,ka darbu vini dabus,jo esot augsta ranga specialisti. Kur tad problema? Kapec ta jaraud? No tiem miljoniem,kuri ir ipasniekiem,lai samaksa labu naudu kadus 3 menesus uz prieksu,kamer visi dabus darbu. Vai pat 6 menesus? Ja jau vini ir tik labveligi,dasni,gluzi ka mecenati.

  2. LAIKAM CENZŪRA AISZSTĀV KOREJAS NEZVĒRU, KUR BRĀLI INDĒ UN CITUS APŠAUJ AR LIELKALIBRA LOŽMETĒJU. TĀDĒĻ TĀ NAUDAS INFICĒEŠANA TIKA NORAIDĪTA?

  3. lŪK, KO NOZĪMĒ INFICĒTIES AR BEZMĒRA TERORISTA NAUDU! KA’DĒL DAĒŠIET – KAS TUR NAV PARIZS

  4. lŪK, KO NOZĪMĒ INFICĒTIES AR BEZMĒRA TERORISTA NAUDU!

  5. ceru, ka visu banku darbinieki sapratīs, ko nozīmē inficēties ar noziedzīgu – teroristu un atmazgātāju naudu!. Sevišķi, ja aiz tā stāv valsts, kuras vadība kaut kas līdzīgs turku sultanātam 400 gadus atpakaļ, kā vērojam LIELISKAJĀ GADSITĀ!

Draugiem Facebook Twitter Google+