Latvijā
Kriminālziņas

Nakts aizsegā apsargātā stāvlaukumā sadeg vairākas policijas evakuētās automašīnas0

Ekrānuzņēmums no video

Vestienas ielā, iepretim “Rīgas satiksmes” galvenajai mītnei, jau vairāk nekā desmit gadus ir pamatīgs, iežogots stāvlaukums, kurā nonāk dažādi policijas evakuēti braucamrīki. Naktī uz pirmdienu, 24. septembri, šajā apsargātajā teritorijā izcēlies ugunsgrēks, kurā bojāti astoņi braucamrīki, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Glābšanas dienestā ziņa par stāvlaukumā degošajiem braucamrīkiem saņemta plkst. 1.40. Jau pāris minūšu laikā no tuvākā depo, sirēnu skaņu pavadīts, izripojis pirmais ugunsdzēsēju auto.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatējuši, ka deg astoņas automašīnas. Ņemot vērā, ka tās atradušās cieši viena pie otras, pastāvēja uguns izplatīšanās draudi.

Saistītie raksti

Vēl mirkli vēlāk ugunsdzēsējiem izdevies liesmas pilnībā apslāpēt un atklājies, ka ugunsgrēkā kopumā sadeguši seši auto, bet vēl divi pamatīgi sabojāti. Ugunsdzēsēji devušiem prom divas stundas pēc izsaukuma. Visi tālākie darbi notikuma vietā nodoti Valsts policijas (VP) darbiniekiem. Kā izrādās, tumsas aizsegā autostāvvietā bija sadeguši automobiļi, kas bija nonākuši “Rīgas satiksmes” pārziņā.

“Šī specializētā autostāvvieta ir tā, uz kuru pašvaldības policija evakuē no ielām ilgstoši atstātas automašīnas, kas tur stāv kādu laiku. Ved uz šo laukumu, kur cilvēki var tās izņemt. Ir atsevišķi cilvēki, kas tās izņem uzreiz. Taču ir arī ļoti daudz automašīnu, kas stāv ilgstoši. Lielākā daļa no degušajām tādas arī ir, – kas stāv šeit ilgstoši,” stāsta “Rīgas satiksmes” sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartašēvica-Feldmane.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv