Kokteilis
Ceļo

Nakts nometne AHHAA — aizraujošas pavasara brīvdienas! 16

Publicitātes foto

Jūsu ģimenē aug bērns, kurš nevar mierīgi nosēdēt? Viņš jau reiz izjauca jūsu matu fēnu un iebāza mikroviļņu krāsnī veselu paku olu? Varbūt viņš jūs neklausa, spītējas vai viņam vienkārši ir garlaicīgi? Mums ir risinājums!

Zinātnes centra AHHAA neatkarīgie eksperti apliecina, ka Nakts nometnes neparastajā atmosfērā uz laiku tiek mazinātas jūsu bērna slāpes pēc zināšanām un viņa uzmanība tiek novērsta no palaidnībām. Kā reiz jau šajās pavasara brīvdienās jums ir lieliska iespēja par to pārliecināties pašiem!

Nakts nometne — tā ir programma, paredzēta bērniem vecumā no 10 līdz 13 gadiem, kurā bērns ne tikai piedalīsies spēlēs, darbosies Zinātnes teātrī un radošajās darbnīcās, bet arī apmeklēs pilnas sfēras planetāriju un ielūkosies Zinātnes centra telpās, kas parasti apmeklētājiem ir slēgtas. Nometnes dalībnieki pētīs aizvēsturiskos laikus un kosmosa plašumus, risinās mīklas par cilvēka anatomiju un patstāvīgi veiks ķīmiskos eksperimentus. Viņus gaida aizraujoša, piedzīvojumiem bagāta orientēšanās spēle Zinātnes centra AHHAA izstāžu zālēs un viktorīna ar lieliskām balvām! Bet galvenais – tas viss notiks pēc centra darba laika un dalībnieki tajā pavadīs visu nakti!

Saistītie raksti

Nakts nometnes cena vienai personai ir 65 EUR un grupā jābūt vismaz 15 dalībniekiem (lieliska iespēja sarīkot neaizmirstamu piedzīvojumu visai klasei). Cenā iekļautas vakariņas, brokastis un balvas. Līdzi jāņem tikai guļammaiss, maiņas apavi un personiskās higiēnas piederumi – par visu pārējo parūpēsies AHHAA gidi.

Pieteikt Nakts nometni iespējams jebkurā jūsu izvēlētā datumā, jums tikai atliek sazināties ar AHHAA pasūtījumu koordinatoru, ne vēlāk kā divas nedēļas pirms plānotā pasākuma.

Piesakiet savu grupu jau tagad: lagerj@ahhaa.ee, T.+372 57494878.

Nakts nometne AHHAA – tas tik būs piedzīvojums! Plašāk par zinātnes centru var lasīt ŠEIT.

Galerijas nosaukums
LA.lv