Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nedēļa piemērota nopietnam un cītīgam darbam. Horoskopi 10. – 16.aprīlim 16

Foto-Shutterstock

Auns

Nedēļa labvēlīga, lai rīkotos saskaņā ar jau agrāk sastādītajiem plāniem. Šonedēļ darāmais gūs apkārtējās sabiedrības atzinību un labvēlību. Jāizvairās no nevajadzīgiem jauninājumiem, pēkšņiem eksperimentiem un pārlieka optimisma.

Vērsis

Jauni darbi, iespaidi un arī draudzība un pazīšanās. Šīs zīmes pārstāvji šobrīd būs gaidīti gandrīz vai jebkurā sabiedrībā, un to varēs izmantot gan lietišķu, gan personisku saišu dibināšanā. Vai arī – lai atvilktu elpu no darbiem jaukā un patīkamā sabiedrībā…

Dvīņi

Arī viņi par sabiedrības un jaunu iespaidu trūkumu sūdzēties nevarēs un atliks tikai mesties tajā iekšā. Ja viņi rīkosies gudri, šī nedēļa dāvās daudz jaunu, noderīgu un arī patīkamu pazīšanos, jaunas idejas un iespaidus.

Vēzis

Planētas tā vien vilina uz nepastāvību, pārlieku emocionalitāti, arī nodošanos nevajadzīgai sapņošanai, tomēr dāvā arī spēju redzēt lietu slēpto pusi. Svarīgi koncentrēties un rīkoties saskaņā ar iegūtajām atziņām.

Lauva

Nedēļa piemērota nopietnam un cītīgam darbam. Jāsargās no savu spēju pārvērtēšanas, neapdomīgu solījumu došanas un pārliekas labvēlības pret tiem, kuri to nav pelnījuši. Lauvām – priekšniekiem – nevajadzētu uzkraut padotajiem to, ko viņi nevar nest.

Jaunava

Samērā mierīgs laiks, kas gan paies cītīgā darbā, turpinot un pabeidzot iesākto. Ja vien viņa nenoslinkos, darbs nesīs arī augļus un apkārtējo atzinību. Labāk veiksies tām Jaunavām, kuras būs pēc iespējas konservatīvākas, pat nedaudz vecmodīgas.

Svari

Planētas veicina pārlieku turēšanos pie vecā un savu laiku jau nodzīvojušā. Ja tas vēl savienojas ar savu uzskatu uzspiešanu un vēlmi realizēt savu par katru cenu, sekas var būt visai nepatīkamas. Tikt ar visu to galā palīdzēs intuīcija un veselais saprāts.

Skorpions

Spēja redzēt acīm apslēpto lielāka nekā parasti. Diemžēl var gadīties, ka no redzētā izdarītie secinājumi ir pārlieku radikāli. Gudrāk rīkotos tie Skorpioni, kuri vispirms kaut nedaudz visu vēlreiz apdomātu.

Strēlnieks

Viņā cīnās divas pretējas tendences – vēlme izmēģināt kādu jaunu iespēju un apdomīga, pat dogmatiska turēšanās pie jau esošā. Pēc iespējas labāk turpināt un pabeigt jau iesākto. Ieguvēji būs tie, kuri atradīs zelta vidusceļu.

Mežāzis

Spīdekļu stāvoklis sekmē turēšanos pie jau esošā, turpināt un pabeigt iesākto. Jāizvairās no pārliekas vēlmes uztiept savu viedokli citiem un nevajadzīga dogmatisma.

Ūdensvīrs

Viņš darītu labi, ja cītīgi strādātu un līdz nedēļas beigām pabeigtu vismaz daļu no kādreiz iesāktā. Paveikt to gan nebūs viegli – spīdekļi vedina arī uz avantūrām. Par laimi, intuīcija palīdzēs saskatīt arī šādā rīcībā slēptās briesmas.

Zivis

Zivis šonedēļ pavada veiksme, un viņām viss izdodas, par labklājību arī sūdzēties nevar. Vienīgā nelaime – nekas neiziet ārpus jau zināmā un pierastā rāmjiem, bet viņām gribas arī ko jaunu un neparastu, un tas dzen pat melanholijā, taču pret to varētu līdzēt atrašanās sabiedrībā.

LA.lv