Sports
Motoru sports

Nitišs: Manā pusfinālā bija akurāti braucēji, bet otrajā – bardaks 16

PUBLICITĀTES FOTO

“Ļoti laba sacīkste, kvalitatīvi braucieni ar azartu, cīņu līdz beigām. Manā pusfinālā pietrūka tikai Peters Solbergs, lai tas būtu pasaules top seši. Izdarīju visu, ko varēju, un esmu apmierināts,” pēc pasaules čempionāta rallijkrosā Biķernieku posma atzina Reinis Nitišs.

Viņš bija cerējis sasniegt finālu, tomēr apstājās pusfinālā. “Ar mašīnas jaudu esmu apmierināts. Tiešām traka konkurence, trešā starta rinda. Šie braucēji bija akurāti un nevienu nesita, bet redz, kā otrā pusfinālā, kurā nebija top astoņi – tur bija bardaks. Tā ir laimes spēle, tāds ir sports un tā mums te iet. Ļoti pozitīvi, ka Jānim veicas, reizēm tā ir – pusfinālā iebrauca kā pēdējais, bet finālā jau gandrīz bija uz pjedestāla.”

Reinis norādīja, ka Latvijas posms ir labākais pasaules čempionātā: “PR, reklāmas ziņā un organizētības ziņā Latvijas posms ir stipri priekšā visiem pārējiem un neviens pat necenšas tuvoties. Cilvēkiem te ir ļoti viegli visu saprast – kur jāiet, visi baneri, teltis, slēgtais parks, cilvēku pieejamība komandām.”

Daudzi fani vēlējās ar Nitišu nobildēties un saņemt autogrāfu. “Šīs trīs dienas ir vienas no aizņemtākajām manā karjerā, bet (komandas biedrs) Matiass Ekstroms saka, lai pierodu, tā kā nevaru sūdzēties, jāturpina tik rakstīt,” pasmaidīja jēkabpilietis.

Saistītie raksti
LA.lv