×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
6. maijs, 2015
Drukāt

Norisināsies akcija “Pastaiga pa Rīgas galerijām”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

23.maijā jau devīto reizi norisināsies mākslas akcija “Pastaiga pa Rīgas galerijām” – šogad tā būs koncentrēta Rīgas klusajā centrā, pavēstīja akcijas rīkotāji.

Galerijas aicina pavadīt skaistu sestdienu, pastaigā apvienojot patīkamo ar izglītojošo – baudīt izcilo jūgendstila rajonu un reizē iepazīt klusā centra galeriju darbību.

Akcija norisināsies visas dienas garumā no plkst. 11.00 līdz 18.00. Būs iespēja iepazīties ar galeriju mākslas darbu piedāvājumu, kā arī iesaistīties izglītojošās sarunās un diskusijās ar galeriju pārstāvjiem. Okeānijas mākslas galerijā-muzejā līdzās muzeja pastāvīgajai ekspozīcijai būs apskatāma Sanktpēterburgas mākslinieka Ārona Zinšteina izstāde, kurā piedalīsies arī pats mākslinieks un sniegs meistarklases interesentiem. Īpaša programma bērniem paredzēta galerijā “Pegazs”, kur norisināsies dažādu mākslinieku radošās darbnīcas.
Turpinot pasākuma tradīciju, apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izlozē par galveno galeriju balvu – izlozes uzvarētājs varēs izvēlēties mākslas darbu 350 eiro vērtībā no jebkuras apmeklētās galerijas, kā arī iegūt veicināšanas balvas, kuras sarūpējusi galerija
“Birkenfelds”. Balvas izloze norisināsies plkst. 18.30 galerijā “Pegazs”.

Visas dienas garumā īsti kafijas meistari no mazākās Rīgas kafejnīcas “Coffee Tower” nodrošinās iespēju ikvienam mākslas baudītājam iegādāties kādu no uzmundrinošajiem “Illy” kafijas dzērieniem un mazākos lutinās ar sulām un smūtijiem. Ieeja galerijās bez maksas.
Šogad akcijā „Pastaiga pa Rīgas galerijām” piedalās galerijas “Pegazs”, “Birkenfelds”, “Māksla XO”, “Vīna studija”, “Mākslas vēstniecība”, “Burtveidols” un Okeānijas mākslas galerija-muzejs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+