×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
8. maijs, 2014
Drukāt

Notiks Intara Busuļa koncerts “Jānim Elsbergam 45”

Foto - LetaFoto - Leta

Dzintaru koncertzālē 30. jūnijā notiks Intara Busuļa koncerts “Jānim Elsbergam 45”.

Kā aģentūru LETA informēja mūziķa menedžere Una Taal-Medvide, koncerts ir veltīts dzejniekam Elsbergam, ar kuru Busulis un Kārlis Lācis sadarbojas jau kopš 2007. gada.

Sadarbības laikā ir tapuši trīs Busuļa solo albumi – “Kino”, “AKTs” un CITĀ© -, kuros teju puse no iekļautajām dziesmām latviešu valodā ir ar Elsberga vārdiem. Vairākas no tām ir guvušas lielu klausītāju atzinību – “Brīvdiena”, “Zīmēšana”, “Bēbīšu maršs” u.c.

Taal-Medvide pastāstīja, ka koncerts tiek veidots divās daļās, neiztrūkstoša vieta tajā būs Busuļa humoram un nopietnībai. Jau tagad mēģinājumu procesā grupa domājot par to, kā nedaudz piemirstajām dziesmām dot jaunu skanējumu un vizuālo baudījumu.

Elsbergs pauda, ka sadarbība ar Busuli viņam palīdz tikt ārā gan no materiālās, gan radošās krīzes. Dzejnieks beidzot varējis arī apvienot savu muzikālo pusi, kas viņam nākot no tēva, un literāro pusi, kas esot no mātes. Dziesmās esot daudz no paša dzejnieka dzīves. “Ja tās kaut kam der un sagādā cilvēkiem prieku, tad iznāk, ka arī mana dzīve kaut kam der, un tas ir forši,” pauda Elsbergs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+