×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. jūnijs, 2017
Drukāt

Par dārgu naudu nosolīti Ala Kapones artefakti

Foto: RRR AuctionFoto: RRR Auction

Bēdīgi slavenā amerikāņu gangstera Ala Kapones kabatas pulkstenis un viņa sarakstītas dziesmas manuskripts sestdien tika pārdoti izsolē par vairāk nekā 100 tūkstošiem ASV dolāru.

Dimanta pulkstenis, kas izgatavots Čikāgā divdesmitajos gados un piederējis Kaponem, tika nosolīts Bostonas izsoļu nama “RR Auction” rīkotajā izsolē “Gangsters, Outlaws and Lawmen” (“Gangsteri, cilvēki ārpus likuma un likuma sargi”) par 84 375 dolāriem.

Jaunais pulksteņa īpašnieks, kurš netika identificēts, ir kolekcionārs, kas pievērš uzmanību interesantiem amerikāņu artefaktiem, sacīja “RR Auction” viceprezidenta pienākumu izpildītājs Bobijs Livingstons. Vairāksolīšanā piedalījās apmēram 30 cilvēku – personīgi, telefoniski vai internetā.

Kapones muzikālā kompozīcija “Humoresque” (“Humoreska”), kuru viņš sarakstījis trīsdesmitajos gados Alkatrazas cietumā Sanfrancisko, tika pārdota par 18 750 dolāriem.

Izsolē tika pārdotas arī slavenā noziedznieku pāra Bonijas un Klaida mantas. Bonijas Vēstule, kuru uzrakstīja Bonija Pārkere un parakstīja Klaids Barovs neilgi pirms viņu nāves policijas apšaudē 1934.gadā, tika nosolīta par 16 250 dolāriem. Teksasā izdotu aresta orderu pāris tika pārdots par 8125 dolāriem.

Pārkeres gredzens ar trīsgalvainu čūsku tika pārdots par 25 000 dolāru.

Izsolē bija klāt Klaida Barova brāļadēls un Bonijas Pārkeres māsasmeita.

Izsolē neizdevās pārdot vēstuli, kuru 1998.gadā uzrakstījis Ņujorkas noziedzīgās Gambino ģimenes galva Džons Goti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+