Par Latvijas zeltu cīnīsies “Mogo” un “Kurbads” 0

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā HK “Mogo” sacentīsies ar “Kurbads” vienību, informē Latvijas Hokeja federācija.

Pirmā spēle svētdien notiks Piņķos.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes
Gudri jau kopš dzimšanas: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri var lepoties ar attīstītu intelektu

Otrdienas vakarā pusfinālsērijas ceturtajā mačā HK “Mogo” izbraukumā ar 10:2 sagrāva Jelgavas “Zemgale/LLU” un sērijā triumfēja ar 3:1. Savukārt, Ogrē “Kurbads” dramatiskā spēlē pagarinājumā ar 5:4 pārspēja HK “Liepāja” un arī sērijā bija pārāki 3:1.

Ceturtajā un, kā izrādījās pēdējā, pusfināla sērijas spēlē HK “Zemgale/LLU” pret HK “Mogo” izturēja tikai pirmo trešdaļu, kas noslēdzās ar 3:2 regulārās sezonas uzvarētāju labā. Rīdziniekiem vārtus guva Vladimirs Mamonovs, Miks Lipsbergs un Oļegs Sorokins, bet jelgavniekiem precīzi meta Andis Āboliņš un Māris Miezis. Turklāt pēc “Mogo” trešajiem vārtiem Tomu Konrādu “Zemgale/LLU” vārtos nomainīja Toms Nuka. Otrajā un trešajā periodā Henrijs Ančs atstāja rīdzinieku vārtus sausā, bet Miks Lipsbergs Nuku pārspēja vēl trīs reizes, precīzi meta arī Edgars Kurmis, Sergejs Durdins, Aleksandrs Kerčs, Jānis Brakšs un “Mogo” izcīnīja uzvaru ar 10:2 un iekļuva Latvijas čempionāta finālā.

Otrajā pusfinālsērijas spēlē HK “Kurbads” otrās trešdaļas vidū bija vadībā ar 3:0, tomēr HK “Liepāja” atspēlējās un trešā perioda sākumā Roberts Bukarts panāca izlīdzinājumu. Pamatlaikā abas komandas vēl apmainījās vārtu guvumiem, bet izšķirošs bija Toma Hartmaņa precīzais metiens pagarinājuma 6. minūtē. Hartmanim tie bija spēlē trešie vārti. Liepājniekiem pa diviem vārtiem guva Roberts Bukarts un Bruno Zabis.