Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. janvāris, 2015
Drukāt

Saistībā ar sievietes nāvi ugunsgrēkā Mārupē sākts kriminālprocess par slepkavību

Foto-LETAFoto-LETA

Saistībā ar sievietes nāvi ugunsgrēkā Mārupē Valsts policija sākusi kriminālprocesu par slepkavību; māja nodegusi līdz pamatiem.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins aģentūrai BNS pastāstīja, ka policija sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma divpadsmitās nodaļas par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu.

Tiks veiktas ekspertīzes, lai noskaidrotu sievietes nāves un ugunsgrēka iemeslus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste aģentūrai BNS pavēstīja, ka, ierodoties notikuma vietā, māja degusi pilnā platībā, iebrukušas arī mājas konstrukcijas. Dzēšot liesmas, atrasts tika sievietes līķis.

Jau ziņots, ka plkst.00.25 Mārupē izcēlās ugunsgrēks vienstāvu dzīvojamā mājā 120 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā 22 gadus veca sieviete.

VUGD iepriekš pieļāvis, ka iespējamais ugunsgrēka iemesls ir problēmas apkures sistēmā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+