×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. novembris, 2015
Drukāt

Parīzes prokurors: teroraktos oficiālais bojāgājušo skaits ir 129 (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Parīzes prokurors Fransuā Molēns sestdien, 14.novembrī, paziņoja, ka piektdien notikušajos teroraktos Francijas galvaspilsētā oficiālais bojāgājušo skaits ir 129 cilvēki, bet 352 cilvēki ir ievainoti.

Viņš sacīja, ka 99 ievainoto veselības stāvoklis ir kritisks.

Iepriekš tika vēstīts par 127-128, bet daži avoti vēstīja par 153 bojāgājušajiem.

Atbildību par uzbrukumiem, kas notika sešās vietās Parīzē, atbildību uzņēmās džihādistu grupējums “Islāma valsts”.

Uzbrukumos gāja bojā septiņi teroristi, no kuriem seši uzspridzinājās paši.

Molēns sacīja, ka uzbrukumā koncertzālē “Batacalan”, saņemot apmēram simt cilvēkus par ķīlniekiem, uzbrucēji minēja Sīriju un Irāku. Koncertzālē teroraktā upuru skaits sasniedzis 89 cilvēkus, teica prokurors.

Viņš norādīja, ka sākotnējā informācija liecina, ka trīs teroristu komandas koordinēja uzbrukumus Francijas galvaspilsētā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ka kaut kāds Spalvēns būs tas, kurš UZDROŠINĀSIES aizrādīt un aizbāzt muti politiķim Jānim Sīlim?!! NU ir gan nekauņa!!! Vairs Latvijā nevarēs izteikt savas domas par tīšu jauniešu slepkavību Parīxē??????????????? Noslepkavoto skaits jau sasniedzis 129 cilvēkus? Vai pēc Spalvēna domām tas ir
    maz, ja NEVAR KATRS PATEIKT SAVU VIEDOKLI, toties piesiet Silam neesošas darbības ir pieļaujami? KO Spoalvēns darīs tad, ja Sila vārdi tiešām Rīgā piepildīsies ar laiku??? Mūsu aizsardzības sistēmu NEVAR salīdzināt ar Franciju!!! JA tāds briesmīgs terora akts notika tur, kur TĀDA KONTROLE, tad par šejieni vispār nav ko runāt!? Pasarg dievs, vēl kaut ko tik pārdrošu kā Spalvēns atļāvās, runāt??? Liekas, ka Spalvēns ir pārliecināts arī par Latvijas austrumu robežas sakārtotību???!!!!!!! NU, NU….( Ziņas smēlos šorīt radio par jaunuli un viņa “runāšanu”).

Draugiem Facebook Twitter Google+