Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
19. februāris, 2015
Drukāt

Pārtrauc heroīna piegādes kanāla darbību no Krievijas uz Latviju (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas amatpersonām mēneša sākumā izdevās pārtraukt heroīna piegādes grupas darbību no Krievijas uz Latviju.

Dienestā informē, ka satiksmes autobusā Krievija-Latvija aizturēta kāda sieviete, kurai konfiscēti 170,6 grami heroīna. Dienu vēlāk Rīgā uz aizdomu pamata par šā nozieguma organizēšanu aizturēts kāds vairākkārt tiesāts vīrietis.

Pēc VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonu domām, šāds heroīna kontrabandas kanāls ir darbojies ilgāku laiku un narkotiskā viela, ko sieviete centās ievest Latvijā, bija paredzēta izplatīšanai Latvijas tirgū. Izņemtā heroīna vērtība “melnajā” tirgū ir aptuveni 10 200 eiro.

Šis ir šogad lielākais VID muitas iestāžu konfiscētais heroīna daudzums.

Tiesa nozieguma organizatoram piemēroja apcietinājumu, bet otrai aizturētajai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. N. Ušakovs-Strautiņš Atbildēt

    Tas ir cilvēktiesību pārkāpums.

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+