Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
19. februāris, 2015
Drukāt

Pārtrauc heroīna piegādes kanāla darbību no Krievijas uz Latviju (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas amatpersonām mēneša sākumā izdevās pārtraukt heroīna piegādes grupas darbību no Krievijas uz Latviju.

Dienestā informē, ka satiksmes autobusā Krievija-Latvija aizturēta kāda sieviete, kurai konfiscēti 170,6 grami heroīna. Dienu vēlāk Rīgā uz aizdomu pamata par šā nozieguma organizēšanu aizturēts kāds vairākkārt tiesāts vīrietis.

Pēc VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonu domām, šāds heroīna kontrabandas kanāls ir darbojies ilgāku laiku un narkotiskā viela, ko sieviete centās ievest Latvijā, bija paredzēta izplatīšanai Latvijas tirgū. Izņemtā heroīna vērtība “melnajā” tirgū ir aptuveni 10 200 eiro.

Šis ir šogad lielākais VID muitas iestāžu konfiscētais heroīna daudzums.

Tiesa nozieguma organizatoram piemēroja apcietinājumu, bet otrai aizturētajai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. N. Ušakovs-Strautiņš Atbildēt

    Tas ir cilvēktiesību pārkāpums.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+