Mobilā versija
+12.3°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
12. aprīlis, 2016
Drukāt

FOTO: Vasaras modē – pasteļkrāsas un daudzveidība, atklāj dizainers Aleksandrs Pavlovs (1)

 FOTO NO "ALEXANDER PAVLOV" KOLEKCIJAS FOTO NO "ALEXANDER PAVLOV" KOLEKCIJAS

– Tu atver durvis, visi tevi ierauga. Ieej telpā, visi sastingst. Neesi pateikusi ne vārda, bet visi tevi ir ievērojuši… – būt šādām mūs rosina zīmols ALEXANDER PAVLOV. To pirms divdesmit gadiem radījis viens no pazīstamākajiem Latvijas modes dizaineriem Aleksandrs Pavlovs.

– Modē ir pareizi izkopts stils, – uzsver dizainers un katrai savai klientei rada tērpu īpaši viņai. Skaistus, sievišķīgi smalkus modeļus varēsim aplūkot dizainera jaunajā kolekcijā. Arī žurnāla lasītājām viņš neliedz padomus, lai neapmaldāmies vasaras modē.

Kas šovasar ir modē? Kā neapjukt plašajā piedāvājumā?

Modē ir viss, tā ir bezgalīgi plaša. Modē ir mini, midi un maksi garumi. Modē ir kuplas kleitas čigānu vai hipiju stilā. Princešu kleitas ar apakšsvārkiem, kas vairāk piemērotas izlaidumiem, ballēm. Šaurās kleitas visos garumos. Nav nekā tāda, ko nedrīkstētu valkāt. Mēs propagandējam sievišķīgo stilu. Tomēr daļa sieviešu iecienījušas sportiska un militāra stila apģērbu, tāpēc jaunajā kolekcijā būs gan romantiski un sievišķīgi tērpi, gan vīrišķīgākas, klasiskākas lietas, lai katra kliente varētu saņemt tieši to, ko vēlas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Drēbes, kuras nav kauns uzvilkt! Tikai autors lai pamācās no modelēm, kā jastāv.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.