×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
15. septembris, 2016
Drukāt

Pazīmes, ka tu esi iemīlējusies, bet vēl neesi to sapratusi. Īpaši #6

Foto - Fotolia © rh2010Foto - Fotolia © rh2010

Tu domā, ka to nav iespējams pamanīt? Nemaz ne.

Iespējams, ka tā ir tavas dzīves pirmā iemīlēšanās, bet varbūt, ka jūs vienkārši pārāk daudz laika pavadāt kopā, un tāpēc tu domā, ka tā ir vienkārši draudzība.

Bet tālāk rakstītie 10 iemīlēšanās “simptomi” vēsta par kaut ko vairāk:

#1 Tev patīk redzēt viņu laimīgu. Viņa laime ir tava laime, un tu esi gatava darīt visu, lai viņš tāds arī justos.

#2 Tu dari kaut ko viņa labā pat tad, ja viņš to nav lūdzis. Tu nežēlojies par to, nedari to atzinības vai pateicības dēļ. Tu to dari vienkārši tāpēc, ka rūpējies par viņu.

#3 Viņš ir pirmais cilvēks, ar kuru vēlies dalīties it visā. Lai kas arī tavā dzīvē notiktu, pat visvienkāršākās un nenozīmīgākās lietas, viņš ir pirmais, kuram par to visu vēlies pastāstīt. Tu tikko uz ielas ieraudzīji kādu slavenību? Vai arī tev nupat uzkakāja balodis? Sajūsmināta vai dusmās tu vienalga paņem rokās telefonu un zvani tieši viņam.

#4 Tu augstu vērtē viņa padomu. Ja viņš tev kaut ko iesaka, tad tu ne tikai vienkārši ieklausies, bet visticamāk rīkosies tieši tā, kā viņš ir teicis.

#5 Viņa viedoklis tev ir ļoti svarīgs, un tu gribi tam atbilst: sākot ar apģērba izvēli un beidzot ar mīļākās mūzikas izvēli.

#6 Tu iedomājies savu nākotni kopā ar viņu. Tam nav saistība ar banālo: “Un kā izskatīsies mūsu bērni?”. Vienkārši būvējot plānus nākotnē, tu domā par viņu: pārcelties uz citu pilsētu? Un kā gan es viņu satikšu? Vai arī: uz kurieni mēs abi kopā varētu aizbraukt nākamajā gadā?

#7 Tev patīk viņa labā kaut ko darīt. Tas sagādā tev baudu.

#8 Tev sāp tad, kad viņam sāp. Viņa laime ir arī tava laime, un viņa sāpe ir arī tava sāpe. Jūs burtiski esat kā telepātiskie dvīņi, kas pārdzīvo viens otra sajūtas.

#9 Tu viņam stāsti par to, ko nezin neviens cits. Tu dari to tāpēc, ka uzticies viņam. Tu zini, ka viņš nevienam par to nestāstīs, bet gan novērtēs tavu uzticību.

#10 Tu vienmēr vēli viņam tikai to labāko, pat, ja viņš tevi sāpinājis. Tu vēlies, lai viņš būtu laimīgs pat tad, ja jums nekas nesanāca.

dieviete2

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+