Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
6. jūlijs, 2015
Drukāt

Pēc 18 stundu ilgiem dzēšanas darbiem pilnībā likvidē akmeņogļu ugunsgrēku Ventspilī (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ugunsgrēku Ventspils ostas uzņēmuma AS “Baltic Coal Terminal” ogļu noliktavā pēc aptuveni 18 stundu ilgiem dzēšanas darbiem izdevies pilnībā likvidēt, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēks izcēlās naktī uz svētdienu plkst.2.44 un tika pilnībā likvidēts svētdien plkst.21.

LETA jau ziņoja, ka saistībā ar ugunsgrēku Ventspilī tika sasaukta Civilās aizsardzības komisija, kurā informēja, ka “Baltic Coal Terminal” slēgtajā ogļu noliktavā 4.jūlijā konstatēts uzkarsušu ogļu perēklis. Tika sākta uzsilušo ogļu dzesēšana, tās izkliedējot, bet 5.jūlijā plkst.2.44 notika ogļu pašaizdegšanās.
Degšanas process tiek lokalizēts ar ugunsdzēsības putām un ūdeni.

VVD Ventspils reģionālās vides pārvaldes pārstāve Anna Adamsone aģentūru LETA informēja, ka ugunsgrēks nopietnu vides piesārņojumu pilsētā nav radījis, jo vējš pūta jūras virzienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un turpināsies iedzīvotāju indēšana ar ogļu putekļiem….

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (14)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+