×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2013
Drukāt

Pēdējā papīra izgatavošanas un rakstības tehniku darbnīca bērniem (1)

papirs

Rakstniecības un mūzikas muzejā sestdien, 26. oktobrī, plkst. 13:00 notiks papīra izgatavošanas un rakstības tehniku darbnīca pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Darbnīcas muzejā notika katru oktobra sestdienu, un šī būs pēdējā pasākumu cikla nodarbība, kurā bērni mācīsies gatavot papīra masu un liet papīru, dekorēt papīru ar sausajiem augiem, ziediem un lapām. Tāpat kā iepriekšējās nodarbībās no pašu veidotā papīra varēs izgatavot apsveikuma kartītes un siet blociņus. Nepieciešamie materiāli un darbarīki būs uz vietas, un pēc nodarbības savu darbiņu varēs ņemt līdzi.

Katru reizi darbnīcās uzmanības lokā ir arī kāds rakstāmrīks: jau izmēģināts spalvaskāts, dažādas zīmuļa un ogles izmantošanas iespējas. Šajā nodarbībā bērni varēs iepazīt rakstāmmašīnu un koppapīru. Darbošanos pavadīs stāsti par rakstāmrīkiem, ar kuriem bērnu iemīļotus tēlus radījuši Latvijas rakstnieki.

Papīra darbnīcas guvušas lielu atsaucību ne tikai bērnu, bet arī to vecāku vidū, kas aktīvi iesaistās papīra gatavošanas procesā.

Biļetes cena – 1,00 LVL (1,42 EUR); ģimenes biļete (1 – 2 pieaugušie un 1 – 4 bērni līdz 16 gadu vecumam) – 2,00 LVL (2,85 EUR).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Seko mūsu lapai
  LA.lv
  Portāls http://www.la.lv piedāvā jaunāko informāciju un atspoguļo sabiedriski politiskās, ekonomiskās un kultūras norises Latvijā un pasaulē, īpaši orientējoties uz notikumiem Latvijas iekšpolitikā. Portāls piedāvā arī foto un video materiālus par aktuālajām norisēm Latvijā.
  2 786 cilvēki seko šai lapai

  …Biļetes cena – 1,00 LVL (1,42 EUR); ģimenes biļete (1 – 2 pieaugušie un 1 – 4 bērni līdz 16 gadu vecumam) – 2,00 LVL (2,85 EUR).
  Bij’ Laiks – Ojārs Grīnbergs; Zigurds Linde (trompete); kamerkoris “Ave Sol” (1981)

  Latviešu Estrāde Latviešu Estrāde·…!…

  …”Šajā nodarbībā bērni varēs iepazīt rakstāmmašīnu un koppapīru. ”…!…”DIENAS LAPAS CITATS ”!

  …”SPORTS” !…

  …TUR VINS NETRAUCETS VAREJA STRADAT .
  EINSTEINA MAJA VIENMER KADS NACA UN KADS GAJA.
  VINU BIEZI APMEKLEJA VINA TUVAKIE KOLEGI FIZIKI PLANKS, NERNSTS , HABERS , FON LAUE, ASTRONOMS ARHENHOLDS UN CITI DABAS ZINATNIEKI.
  F. HERNEKS * ALBERTS EINSTEINS* IEVEROJAMU CILVEKU DZIVE * IZDEVNIECIBA ” LIESMA ” RIGA 1968 * NO TRESA – LABOTA UN PAPILDINATA VACU IZDEVUMA TULKOJIS A. PUTNINS
  VAKU UN TITULU ZIMEJIS I. VIJUPS
  SADU CILVEKU VAR SAPRAST TIKAI TAD , JA VINU IZPROT KA ARENU , UZ KURAS NOTIKA CINA PAR MUZIGO PATIESIBU.
  EINSTEINS PAR NUTONU
  IEVADS >>>!—88888888+ SMAIDS !…

Draugiem Facebook Twitter Google+