×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
31. maijs, 2013
Drukāt

Pieķertu, bet ko tālāk?


Foto - LETAFoto - LETA

Līvānos daudz darba un līdzekļu, tajā skaitā Eiropas Savienības, ieguldīts māju iekšpagalmu savešanai kārtībā. Bet jau otro gadu mazgadīgi postītāji dara visu, lai no skaistuma un ērtībām nekas pāri nepaliktu.

 

Ļoti daudzas bērnu atrakciju būves tiek izdemolētas, piemēram, bojātas šūpoļu auklas. Zaļā zona gar māju sienām tiek regulāri postīta, aplaužot vai izraujot jaunos krūmiņus, jebkura ziedoša puķīte nolauzta. Šopavasar uzkrītoši daudz (praktiski visi!) ziedošie lielie ceriņu krūmi visos Līvānos tika aplauzti, atstājot ziedus turpat mētājamies…

Kā rīkoties, ja pieķeram 7 – 16 gadus vecus jauniešus nedarbos? Pārāk daudz lasīts par bērnu tiesībām, lai vecmāmiņai būtu bail palaidni noķert aiz rociņas un aizvest pie viņa vecākiem aprunāties. Nedomāju, ka pēc pilngadības sasniegšanas jauniešiem eņģeļa spārniņi pieaugs. Sitīs, šaus, demolēs arī turpmāk. Liberālā izglītības sistēma ar beztiesiskajiem skolotājiem, vecākiem, kuri bezspēcīgā niknuma uzliesmojumā sastrādā noziegumus, cilvēktiesības, cilvēktiesības un vēlreiz cilvēktiesības, kas aizsargā tikai palaidņus un vēlākos bandītus… Ko darīt?

Es varu pa logu nofotografēt kādu krūmiņa lauzēju. To atpazīt. Aiziet uz skolu. Aiziet uz domi. Nu, un?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+