Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. augusts, 2014
Drukāt

Policija lūdz palīdzību Rīgā pazudušas jaunas sievietes meklēšanā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas VP) Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1980. gadā dzimušo Lindu Liepiņu, kura šī gada 1. augustā izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Stārķu ielā un neatgriezās, liecina VP informācija.

Pēdējo reizi Linda Liepiņa redzēta Gustava Zemgala gatves, Ieriķu un Dzelzavas ielu rajonā, iespējams, dodoties uz kādu no tuvākajiem veikaliem. 

Sieviete ir 163 centimetrus gara, vidējas miesas būves, ar gariem melniem matiem. Bija ģērbusies gaišā T-kreklā un zilas krāsas pusgarās biksēs.

Ikvienu, kam ir kāda informācija par attēlā redzamās sievietes iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086678 vai 110.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+