×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Policija nepieļauj prokrievisko aktīvistu pulcēšanos Esplanādē (18)

Foto: LETAFoto: LETA

Biedrības "Dzimtā valoda" līderis Illarions Girss.

Policija otrdien nepieļāva prokrievisko aktīvistu pulcēšanos Rīgā, Esplanādē, novēroja aģentūra BNS.

Esplanādē bija pulcējušies Aleksandrs Gapoņenko, Vladimirs Buzajevs, Vladimirs Lindermans, Illarions Girss, Sergejs Malahovskis, Jevgeņijs Osipovs un Einārs Graudiņš, lai rīkotu preses konferenci par jaunas organizācijas “Latvijas sirdsapziņas gūstekņu līga” dibināšanu.

Visi, kas organizēja pasākumu, tika nogādāti policijas iecirknī. Pirms tam policijas darbinieki noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu, kuru pasākuma dalībnieki parakstīja.

Girss pirms kāpšanas likumsargu mikroautobusā žurnālistiem pauda, ka policija pārsniedz savas pilnvaras, un norādīja, ka neko ar saviem domubiedriem nav pārkāpis. Viņš arī pavēstīja, ka sodu apstrīdēšot.

Valsts policijai (VP) aģentūrai BNS paskaidroja, ka Rīgā pie Barklaja de Tolli pieminekļa VP Centra iecirkņa darbinieki konstatēja iespējamu sapulču, gājienu un piketu noteikumu pārkāpumu. Paskaidrojumu sniegšanai iecirknī nogādātas piecas personas, kas pašas labprātīgi piekrita doties uz iecirkni.

Policija par iespējamu sapulču, gājienu un piketu noteikumu pārkāpumu sākusi administratīvo lietvedību, un tiek noskaidroti apstākļi.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka prokrieviskie aktīvisti Latvijā gatavojas dibināt jaunu organizāciju “Latvijas sirdsapziņas gūstekņu līga”.

Šāds solis tiekot sperts, lai aizstāvētu “citādi domājošos no policijas izsekošanas Latvijā”, organizāciju dibina vairāki prokrieviskie aktīvisti, kuri vairākkārt nonākuši Drošības policijas redzeslokā.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Mazlietiņ nesaprotu,vai šī pulcēšanās kādam traucēja,vai vienkārši tie apnikušie mūļi nepatika.Izdzenāt,tas ir labi,labāk nekā nedarīt neko,bet vai traucēja?

 2. Lai nu kas un kādi tie prokrievi nebūtu, bet policijas rīcība ir zemāka par grīdaslīsti, kurā normatīvā aktā ir norādīts cik cilvēkiem jāsapulcējas, lai to uzskatītu par sapulci, vai arī, ka parkā uz beņķīša ar papīriem krāmēties?

 3. Šos suņus vajag Momentāli izmest no Latvijas! Viņi ir Latviešu tautas Ienaidnieki! Tādi paši, kā Separātisti Ukrainā! Viņi būtu vieni no pirmajiem, kuri šautu uz Mums Latviešiem! Mēs Pieprasam viņus Momentāli izmest no Latvijas uz nekad vairs neatgriežšanos! Nu vai ir tur saemā, spējīgas Lēmēj personas, juridiskas amatpersonas, kuras beidzot var kautko vērtīgu izdarīt Latviešu zemes Neatkarībai! Latviešu vienīgās zemītes labad! Jo tagad Latvija ir Pilnīgi, kā Latviskaja respubļika! Šitais vājprāts, kur krievu daudz! Un šie suņi kurina, kurina naidu! Un Latviešu ienaidniekus iedvesmo! Izmest viņus, šonakt pat no EU teritorijas! No Latvijas! Uz mūžīgiem laikiem!!!

  • “…VP Centra iecirkņa darbinieki konstatēja IESPĒJAMU sapulču, gājienu un piketu noteikumu pārkāpumu. Paskaidrojumu sniegšanai iecirknī nogādātas piecas personas, kas PAŠAS LABPRĀTĪGI piekrita doties uz iecirkni.”
   Vai šāda policistu un aizturēto rīcība neizklausās pēc viņu sadarbības…?

 4. krievu nacistus cietumā ! Atbildēt

  Tās pašas sūda bambales vienmer šādos pasākumos parādās. Viņus vajag iespundēt un pakļaut obligātām latviešu vēstures un valodas mācībām

 5. un tālāk čiks

 6. Pēc Lindermaņa un Osipova sen jau interesējās ceļa remontdarbos Liepājas un Latgales nomalē. Tas ir labākais, kā izmantot šo vīru neizsmeļamo enerģiju.

  • >grafists 30. jūnijs, 2015 19:07
   Слышь, ..! Пиши под своим ником! Красть нехорошо!

 7. Для редакторов. Проверяйте информацию перед её опубликованием! Осипов из Лиепаи не приехал, Граудиньш в больнице, его тоже не было. Фотка ваша старая, и не из парка. И ещё. А что, гулять в парках теперь запрещено? Как старые «добрые времена», больше трёх не собираться?

 8. >grafists 30. jūnijs, 2015 17:08
  Опять! Да как же вам не надоест красть мой ник?! Я начинаю прямо таки гордиться своей популярностью. Но неужели вы настолько жалки и убоги, что не в состоянии писать под своим ником?!

 9. Girsai nav pases! Ko nu? Kā policija noskaidros viņa identitāti? Izskatās, ka Girsa nonāks nelegālo bēgļu nometnē un vēlāk tiks izraidīts no valsts.

Draugiem Facebook Twitter Google+