Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
8. janvāris, 2016
Drukāt

Policisti nekurinātā dzīvoklī atrod izbadējušos bērnu (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Policisti kādā mājā Pārdaugavā briesmīgos apstākļos atraduši piecgadīgu meitenīti – viņa atradusies viena pati kādā netīrā dzīvoklī bez apkures, vēsta portāls skaties.lv.

Pašvaldības policijas pārstāvji kanālam TV3 pastāstījuši, ka meitenīte bijusi ne vien pusbadā, bet arī acīmredzot tikusi pakļauta vardarbībai.

Tagad bērns nogādāts krīzes centrā.

“Pats par sevi, tas ir liels pārkāpums, liela bīstamība bērnam – īpaši šādos laika apstākļos. Visticamāk, bērns tiks vai nu šķirts no ģimenes, vai arī izņemts no ģimenes,” TV3 Ziņām šo gadījumu komentēja Rīgas pašvaldības policijas vecākais inspektors Artjoms Kalacs.

Policija saņēmusi ziņas par novārtā pamesto bērnu no kāda anonīma avota. Diemžēl šādi gadījumi policijas redzeslokā nonāk regulāri.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Domā vai nu ,vai nu ! Kam janotiek ?

  2. ................... Atbildēt

    pabalstu bērni

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+