×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
13. maijs, 2014
Drukāt

“Positivus” papildina “I love You” un “Palladium” skatuvju programmas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šogad “Positivus” festivālā dzirdēsim arī jau tik iemīļotos britus “Sons Of Noel And Adrian”, igauņus “Frankie Animal” un “Tallinn Daggers”, lietuviešus “Freaks On Floor” un “Garbanotas Baristas”, baltkrievus “Super Besse” un daudzus citus. Lielākais populārās mūzikas festivāls Baltijā jau astoto reizi notiks no 18. – 20. jūlijam Salacgrīvā.

Eksperimentālās grupas “Sons Of Noel And Adrian” sastāvā ir deviņi mūziķi, un kopš 2013. gada tās ierakstus Baltijas valstīs izdod “I Love You Records”. Braitonas “Willkommen Collective” dalībnieki ir izdevuši divus studijas albumus un savas karjeras laikā uzstājušies kopā ar tādiem mūziķiem kā Laura Mārlinga, “Mumford And Sons” un “The Leisure Society”.

Kā saka pati grupa, “Frankie Animal” ir tikpat saldi kā tikko pagatavots mohito piektdienas vakarā, kas, lai vai cik reizes nebūtu nogaršots, tāpat visiem interesē atkal un atkal. Savā divus gadus ilgajā vēsturē kvartets ir paspējis izdot EP, nospēlēt koncertus gandrīz visās ievērojamākajās Igaunijas koncertvietās un saņemt ļoti slavējošas atsauksmes no šīs valsts kritiķiem, kas īpaši izceļ solistes Marijas Vaiglas vokālu, salīdzinot to ar Noras Džonsas dziedāšanas manieri.

Savienojot funk un rokmūzikas elementus, “Freaks On Floor” ir viena no interesantākajām Lietuvas grupām. Savā piecus gadus ilgajā vēsturē viņi ir izdevuši divus studijas albumus un ieguvuši gandrīz visas iespējamās mūzikas balvas visdažādākajās aptaujās – sākot no labākās jaunās grupas nominācijas līdz pat labākajai Lietuvas rokgrupai 2011. un 2012. gadā.

Krieviski dziedošie baltkrievi “Super Besse” savā septiņdesmito gadu beigu muzikālo mantojumu pārveido daudz mūsdienīgākās skaņās, piedāvājot interesantu coldwave un postpunk kokteili.

“I Love You” skatuve festivālā vienmēr ir izcēlusies ar īpašu auru un sajūtu, ka mūziķi spēlē nevis tūkstošiem klausītāju, bet tieši jums. Skatuves programmu papildina “Big Wave Riders”, “Junk Riot”, “Get Your Gun”, Stefan Rausch, “Garbanotas Bosista”, “Super Besse”, Vincent Long, “The Sinclair Sinclair” un “Frankie Animal”. Jau ziņots, ka uz skatuves šogad uzstāsies arī “Carnival Youth”, “Laika Suns”, “Das Sonntags Legion”, “The Citizens”, “Nē”, “Pyro Trees”, “Martas Asinis” un “Starmetis”.

“Palladium” skatuve šogad atradīsies ne tikai citā vietā, bet arī kļūs daudz plašāka, ļaujot baudīt mūziķu koncertus lielākai auditorijai. Skatuves programmu papildina “Sons Of Noel And Adrian” un “Freaks on Floor”. Jau ziņots, ka uz skatuves šogad uzstāsies arī “K.Remonts”, “The Sound Poets”, “Audience Killers”, “Rīgas Modes”, “Pikaso”, “Manta” un “The Velvet Supernova”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+