×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
3. oktobris, 2013
Drukāt

Potenciālais investors “Daļpolimetal” vēlas izmaiņas “Liepājas metalurga” glābšanas plānā

LM32

Grūtības nonākušā Liepājas metālapstrādes uzņēmuma “Liepājas metalurgs” potenciālais investors Krievijas koncerns “Daļpolimetal” vēlas izmaiņas kompānijas tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) pasākumu plānā, pavēstīja metalurga Sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja Simona Laiveniece.

 

“Līdz pat šim brīdim nav saņemta nekāda oficiāla atbilde no kreditoru kluba un [tā konsultanta] “Prudentia” par investora priekšlikumiem,” teica Laiveniece.

Viņa piebilda, ka “Liepājas metalurga” valde dara visu, lai ievērotu TAP plānu, taču līdz šim brīdim bez minētā investora nekādu oficiālu piedāvājumu par konkrētām investīcijām uzņēmuma valde nav saņēmusi.

Laiveniece arī atgādināja, ka metalurga akcionāri Iļja Segals un Sergejs Zaharjins ir parakstījuši akciju pārdošanas līgumu ar investoru.

“Liepājas metalurgs” ir nonācis finanšu grūtībās. Kompānijas pamatražošana apgrozāmo līdzekļu trūkuma dēļ ir pārtraukta. Liepājas tiesa ir apstiprinājusi uzņēmuma glābšanas plānu, kas paredzēja kompānijas darbības atsākšanu līdz septembra beigām. Paredzēts, ka kompānijai arī tiks piesaistīts investors. Tomēr tas joprojām nav noticis.

Kompānijas tiesiskās aizsardzības procesa administrators Haralds Velmers paziņojis, ka prasīs kompānijas maksātnespēju, ja mēneša laika metalurgā neieplūdīs pirmās investīcijas, kā to paredz TAP pasākumu plāns.

“Liepājas metalurgs” ir lielākais darba devējs Liepājā. Uzņēmuma akcijas kotē “NASDAQ OMX Riga” otrajā sarakstā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+