Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Prezidents Bauskas slimnīcas pārveidi par aprūpes slimnīcu “tviterī” nosauc par kļūdu (1)

Valsts prezidents Andris Bērziņš kopā ar novada domes priekšsēdētāja vietnieku Alvi Feldmani dodas uz Rātsnamu.
Foto: Ivars BogdanovsValsts prezidents Andris Bērziņš kopā ar novada domes priekšsēdētāja vietnieku Alvi Feldmani dodas uz Rātsnamu. Foto: Ivars Bogdanovs

Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien savas darba vizītes laikā Bauskā norādīja, ka Bauskas slimnīcas pārveidošana par aprūpes slimnīcu, ko viņš nodēvējis par likvidēšanu, bija kļūda, liecina ieraksts prezidenta oficiālajā “Twitter” kontā.

Bērziņš tikšanās laikā ar Bauskas novada domes deputātiem un vadību arī izteicis aicinājumu pašvaldībai iestāties par slimnīcas statusa atjaunošanu.

Jau ziņots, ka SIA “Bauskas slimnīca” 2009.gadā tika mainīts statuss un tā kļuva par aprūpes slimnīcu, kas nozīmē, ka šajā ārstniecības iestādē turpina darboties poliklīnika un dienas stacionārs, bet vairs netiek sniegta palīdzība akūtos gadījumos. Togad augustā, bruņojušies ar plakātiem, Bauskas iedzīvotāji nepieteiktā protesta akcijā bloķēja abus pilsētas tiltus – Mēmeles tiltu virzienā no Rīgas un Mūsas tiltu pie Elejas šosejas virzienā uz Rundāli un Jelgavu. Iedzīvotāji protestēja pret Bauskas slimnīcas pārveidošanu par aprūpes slimnīcu.

Sākotnēji baušķenieki bija bloķējuši Mēmeles tiltu, pār kuru Bauskā iebrauc transports no Rīgas, bet vēlāk vēl citi protestētāji sapulcējās arī uz Mūsas tilta, pār kuru var izbraukt no pilsētas un kas ved Rundāles novada un Jelgavas virzienā.

Ar specvienības “Alfa” palīdzību, kas bija ieradusies no Rīgas, piketētāji tika izgaiņāti, tādējādi atbrīvojot ceļu transportam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. TAVU BRĪBUMU !!! TAD KAD KIJVIDĒJA TAD NEVIENS NEMODĀS KAUT TIK DAUDZ CILVĒKI PROTESTĒJA. VIŅŪS AR VARU IZDZENĀJA

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+