×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. novembris, 2013
Drukāt

Putina dekrēta projekts par pabalstiem
 (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Latvijas Avīzē” izlasot informāciju par Krievijas prezidenta V. Putina apvainojumu Baltijas valstīm par PSRS Otrā pasaules kara veterānu tiesību pārkāpumu (“Pauž nosodījumu”, 30.09.2013.), pārņem sašutums un dusmas par Latvijas austrumkaimiņa bezkaunību un nekorektumu.

Ja tam vēl pievienosim nupat notikušo Krievijas militārmuskuļu demonstrēšanu Baltijas jūrā, tad tiešām jādomā par starptautisko palīdzību mūsu pašcieņas un suverenitātes saglabāšanai. Mūsu vadošajiem politiķiem, ministriem un prezidentiem publiskajā telpā un it īpaši Krievijas valdošajām instancēm jāatgādina mūsu, Baltijas valstu, vēstures patiesības. Vai tiešām par visiem “varoņdarbiem” – nacionāli domājošo cilvēku apcietināšanu, spīdzināšanu, nogalināšanu, izsūtīšanu uz Sibīrijas nāves nometnēm – neatkarību atguvušajām Baltijas valstīm PSRS kara veterāniem būtu jāmaksā pensijas, pabalsti no mūsu valsts budžeta?!

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Katrai valstij jāmaksā saviem pilsoņiem, it īpaši kara veterāniem.

  2. Kursh to vispaar izdomaaja, maksaat pensijas sveshzemju karotaajiem ???

  3. KGBešņiks paliek KGBešņiks.Tādus tikai tualetē”močīt”.

  4. tas ir stalina mazdels .. ,katam merkakim nav kauna,ari visus ta saucamos uzvaretajus vajadzetu tiesat,,ja nevar tevu tad var delu —mazdelu utt. un pie ta staba bus klusums

Draugiem Facebook Twitter Google+