Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
18. decembris, 2014
Drukāt

Putins: vienmēr esmu uzņēmies atbildību par visu valstī notiekošo

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Atbildība par visu valstī notiekošo ir jāuzņemas valsts vadītājam, Krievijas prezidents Vladimirs Putins paziņoja gada noslēguma preses konferencē Maskavā.

“No šīs atbildības es nekad neesmu izvairījies un izvairīties netaisos,” norādīja prezidents, atbildot uz jautājumu, vai viņš jūt personīgu atbildību par izveidojušos ekonomisko situāciju valstī un valūtu kursu svārstībām.

Pēc Putina teiktā, personīgu atbildību par visu notiekošo uzņemšoties arī Krievijas centrālās bankas vadītājs un valdības locekļi, taču kopumā viņi labi tiekot galā ar situāciju.

“Laiki nav viegli. Taču mēs varam atrisināt visus uzdevumus un izkļūt no šīs situācijas,” piebilda Kremļa saimnieks.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+