Kultūra
Kultūrpolitika

Radošās darbības nedēļa noslēgsies ar iedvesmojošu personību pieredzes stāstiem0

Publicitātes foto

Piektdien, 19. oktobrī, Dizaina Fabrikas telpās Rīgā ar iedvesmas semināru “Radi-Dari” noslēgsies Radošās darbības nedēļas radi!2018 notikumu cikls, informē rīkotāji.

Gaidāmais pasākums norisināsies radošo industriju konferences “New Realities. Creative Industries Forum” ietvaros, un tā mērķis ir lauzt sabiedrībā esošos stereotipus un mītus par kļūdām, risku uzņemšanos un to potenciālajām sekām. Semināra laikā ar pieredzes stāstiem par kļūdīšanās lomu savā ikdienā dalīsies un par šo tēmu atklāti diskutēs virkne pieredzes bagātu personību. radi!2018 noslēguma pasākumā piedalīties ir aicināts ikviens interesents.

Jebkura šķietama neveiksme var kalpot par pamatu jauniem panākumiem, tāpēc “Radi-Dari” “semināra ievaddaļā ar iedvesmojošu stāstījumu par plašu sabiedrības atzinību guvušo neražas vakaru Fuckup Nights Riga dibināšanu, to mērķi un spilgtākajām atziņām uzstāsies komiķis Edgars Bāliņš.

Turpinājumā pieredzes stāstā par Sarunu festivāla LAMPA rašanos, lielākajām neveiksmēm un to pārvarēšanu dalīsies viena no festivāla dibinātājām, Egita Prāma, savukārt pasākuma izskaņā sekos žurnālistes Sandras Kropas moderēta debate ar medicīnas tehnoloģiju jaunuzņēmuma Anatomy Next vadītāju Sandi Kondrātu, dzejnieku Sergeju Timofejevu, “Latvijas lepnumu 2018” un spēles “Dusmu kontrole” radītāju Līgu Bērziņu un Ronu Baderu, uzņēmuma Heroic Sports dibinātāju no Dānijas.

Viņi atklāti diskutēs par pieļauto kļūdu lomu savā profesionālajā dzīvē.

“Par godu Latvijas simtgadei “radi!2018″ programma tika īpaši fokusēta uz iedzīvotāju iesaisti un mērķēta uz visas valsts attīstību,” stāsta Daiga Zīmele. Tādējādi šogad par tās centrālo notikumu norises vietu bija izvēlēti pieci Latvijas reģionu centri, kur, iesaistot pārstāvjus no visdažādākajām nozarēm, profesijām un iestādēm, tika aktualizēti pilsētām svarīgi jautājumi un ģenerēti risinājumi, lai kopīgi veidotu labāku, sakārtotāku un mūsdienīgāku apkārtējo vidi.

Kopš aprīļa izskaņas radi!2018 zīmē ir aizvadīti jau seši interaktīvi starpnozaru uzņēmējdarbības veicināšanas semināri, kuru mērķis bija izcelt un attīstīt kultūras un radošo industriju potenciālu ne tikai galvaspilsētā, bet arī ārpus tās. Gaidāmais “Radi-Dari” seminārs būs septītais un noslēdzošais “radi!2018” programmas pasākums, un tas notiks piektdien, 19. oktobrī, plkst. 9.30–11.30 Rīgā, Dizaina Fabrikā, Slokas ielā 52D.

Semināru bez maksas ir aicināts apmeklēt ikviens interesents, kas reģistrēsies dalībai radošo industriju konferencē “New Realities. Creative Industries Forum”. Īpaši gaidīti izglītības iestāžu audzēkņi, studenti un uzņēmējdarbības aizsācēji.

Radošās darbības nedēļa radi!2018 Latvijā norisinās jau astoto gadu pēc kārtas, un tās mērķis ir rosināt izpratni un interesi par radošo un kultūras nozaru attīstību un mijiedarbību, aktīvi iesaistot iedzīvotājus dažādos kopā radīšanas, domāšanas un darīšanas pasākumos.

LA.lv