×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. jūnijs, 2014
Drukāt

Mārtiņš Bondars būs “Reģionu alianses” premjera kandidāts (9)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Partijas “Reģionu Alianse” (RA) 7.jūnija kopsapulcē par premjera amata kandidātu izvirzīja Mārtiņu Bondaru, informēja partijas priekšsēdētājs Andrejs Ence.

Kopsapulcē ar balsu vairākumu arī tika pieņemts lēmums par Ministru Kabineta vadītāja kandidātu virzīt Bondaru.

Kopsapulces laikā ar ziņojumu uzstājās valdes priekšsēdētājs Ence, notika arī debates par Eiroparlamenta vēlēšanās sasniegtajiem rezultātiem un darāmo, gatavojoties Saeimas vēlēšanām. Pēc rezultātu analīzes kopumā tika atzinīgi novērtēts gan jau dažu mēnešu laikā paveiktais, gan Latvijas Reģionu apvienības (LRA) izredzes gaidāmajās Saeimas vēlēšanās.

“Mēs esam stipri un mēs varam daudz ko izdarīt, bet arī Saeimā un valdībā ir nepieciešami tādi cilvēki, kas jau līdz šim ir daudz ko reāli paveikuši un pilda solīto. Cilvēki, kam ir skaidrs priekšstats par to, kas vajadzīgs Latvijas iedzīvotājiem un kā to sasniegt,” atzina Ence.

Šogad plānota vēl viena partijas kopsapulce, kas varētu notikt jau pēc Saeimas vēlēšanām.

RA ietilpst LRA, kurā apvienojušās vairākas reģionālās partijas ar turpat 1000 biedriem, 200 deputātiem 45 Latvijas pašvaldībās. LRA pārstāvji vada 18 pašvaldības un tai ir divi no citām partijām “pārbēguši” deputāti Saeimā.

EP vēlēšanās par LRA nobalsoja 11 035 vēlētāji jeb 2,49% balsotāju, līdz ar to partija pie mandātiem netika un tās līderi startu novērtēja kā nesekmīgu. LRA pašlaik turpina apvienot Latvijas reģionu pārstāvjus un līderus.

Vienlaikus LRA ir sākusi aktīvu gatavošanos dalībai 12.Saeimas vēlēšanās, kas notiks 4.oktobrī, un līdz jūnija beigām tā varētu nosaukt savus vēlēšanu saraksta līderus.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Kopā ar Žagaru būtu ideāls variants!

 2. Ko Vairas Vīķes-Freibergas galvenais sulainis meklē Saeimā?

 3. Bondaram nemaz nav augstākās izglītības , tāpat kā šofera dēlam Šleseram. Tādi basketbolisti nemaz nevar būt par premjeriem.

 4. Kā tos glumos novākt no skatuves? Laikam jāatcerās sauklis par vecmāmiņas pases slēpšanu – lai neievēl dēļ frizūras.
  Krāklis – klauvīša šunelis. Šitamais matu vazelīns – bezabrenes amatpersona, krājbankas iedzīvotājs un bezabrenes hercogienes kancelejas izgāšanās autors.

 5. Un Kraukli par finanšu ministru!

 6. Būs tagad jāizvēlas Bondaru no Reģionu alianses vai Žagaru no Latvijas attīstībai?

 7. Ja jau jāizvēlas starp Bondaru un Kraukli!

 8. Tā ir cilvęku komanda,kuri ar apbrīnojumu naivumu atteicās no Latvijas teritorijas.Tāda pat ir attieksme pret gigantisko iedzīvotāju zudumu.Strausa politikas fani.

 9. Man ir piegriezušies basketbolistu un hokejistu raušanas politikā, kaut nav attiecīgas izglītības un politiskās pieredzes. Ir saskatījuši, ka varēs ieraut daudz naudas, ka tas līdz šim notiek. Pēc ievēlēšanām deputātos parādās jaunas mašīnas, privātmajās īpašuma un Kanariju salu atpūtas braucieni. Vai tas no deputāta algas? Takš nē!

Draugiem Facebook Twitter Google+