×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. maijs, 2014
Drukāt

Rīgā aizturēts nacionālboļševiks Beness Aijo (10)

Foto: LETAFoto: LETA

Drošības policija (DP) sadarbībā ar Valsts policiju un Valsts robežsardzi trešdien starptautiskajā lidostā “Rīga” aizturējusi nacionālboļševiku Benesu Aijo, informē DP.

DP atzīmē, ka Aijo izraidīts no Ukrainas, jo, neievērojot iepriekš uzlikto aizliegumu iebraukt šajā valstī trīs gadus, viņš kopā ar vēl diviem aktīvistiem maija sākumā centās nelegāli iekļūt Ukrainā, kur viņu aizturējusi šīs valsts robežsardze.

DP pret Aijo uzsākusi kriminālprocesu saskaņā ar Krimināllikuma X nodaļas “Noziegumi pret valsti” 81.pantu “Aicinājums vardarbīgi gāzt Latvijas Republikas valsts varu un vardarbīgi grozīt valsts iekārtu”, kā arī 82.pantu “Aicinājums likvidēt Latvijas Republikas valstisko neatkarību”.

Pēc aizturēšanas Aijo nogādāts DP, kur tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. daudzi latviesi ari ienist so valsti,kura iznicinaja rupniecibu,nespej nodrosinat daudziem normalus dzives apstaklus,lai gan 10 gadus esam ES

  • Tādi kā tu nekad “šo valsti” nav ne mīlējuši , ne cienījuši . Laimīgu ceļu uz Lejputriju .

 2. Ass puisis. Paspej pabut gan Krima,gan atkal Ukraina ,tagad ari Latvija.

 3. kāpēc tas ute te lien? Atbildēt

  Tāpēc, ka Latvija varas iestādes ir bez mugurkaula. Paprasiet krievnacistiem, boļševikiem un citiem mēsliem.

 4. … Pedeja iespeja atbildigajiem pieradit lojalitati valstij, tas Satversmei un likumu ieverosanu pec atbildibas limena … !!!

 5. Kurš viņu apmaksā?! Tas pārpratums ,taču nekur nestrādā.Un nevajag stāstīt,ka bioloģiskā māmiņa Rēzeknē ir lojāla pilsone un piedalās Dziesmusvētkos!

 6. Pretīgi, ka Latvijai jāņemas ar šo baiso “pilsoni”. Drusku .. reakcionārs, vandās pa pasauli ar nesakarīgām runām un kūda uz slepkavībām. Multicilvēks redziet: latvietis, kurš cīnās par krievu tiesībām Ukrainas “pašaizsardzības” spēkos, tai skaitā no Lielbritānijas… Nē tak, nedarbojas ikdienas darbiņos tiešā aizstāvāmo tuvumā kādā Krievijas vai Ukrainas sādžā, bet izvēlas par pilsonības valsti demokrātisko Latviju un par dzīves vietu – labklājības valsti Angliju!

 7. Par cik šis cilvēks Ukrainā atradās taisni Krievijas organizetajā terorisma midzenī, tad no viņa ir jāizspiež viss tas ,kas tur notika un kas to visu vadīja un deva komandas. Jāinformē sabiedrotie rietumos, un pirmām kārtā ASV. Tas viss ir panākams pat nepārkāpjot elementāras cilvēka tiesības, ja ir gribēšana politiskā līmenī.

  • Drīzāk iekšlietu minisrts Kozlovskis prasīs piedošanu personīgi Benesam Aijo par izteikto domu viņu deportēt uz Tobāgo salu un uzklausīs visas Benesa pretenzijas pret valsti.

   • Tobago ir jauka sala, turienes cilvēkiem gan sitādu draņki nevajag uzgrūzt. Tad jau labāk paņemt līdz, armijas sastāvā, uz CAR.

Draugiem Facebook Twitter Google+