×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
25. augusts, 2015
Drukāt

Rīgā un Rundālē sāk filmēt pirmo Japānas un Latvijas kopprodukciju

Evija Trifanova/LETA fotoEvija Trifanova/LETA foto

Skats no filmas "Maģiskais kimono" uznemšanas.

Augustā un septembrī Rīgā un Rundāles pilī tiek filmēti režisora Māra Martinsona jaunās spēlfilmas “Maģiskais kimono” ainas, portālam LA.lv pastāstīja sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.

“Maģiskais kimono” ir pirmā kopprodukcijas filmas starp Latviju un Japānu, un tajā piedalās japāņu pasaulslavenie aktieri Kaori Momoi un Isejs Ogata, kā arī latviešu aktieri Artūrs Skrastiņš un Andris Bulis.

Vasiļjeva stāsta, ka topošā filma ir emocionāls stāsts par divu tuvu cilvēku pēdējo ceļojumu. Ļaudis visā pasaulē savā iedomātajā vai arī reāli esošā aizņemtībā bieži vien tikai tad, kad zaudē līdzcilvēku vai dzīvesbiedru, apjauš, ka ar aizgājušo cilvēku ir palicis daudz kas neizrunāts, neizjusts, iecerēts, taču atstāts zem putekļu kārtām. Nereti tādos gadījumos tiek uzdots jautājums – kā būtu, ja man tiktu dota vēl viena iespēja? Šāda iespēja tiek dota japāņu pusmūža sievietei Keiko (Kaori Momoi), kura dodas uz Rīgu, lai piedalītos kimono šovā, un dažādu notikumu dēļ viņai rodas iespēja atvērt restorānu.

Filmēšana sākusies 15. augustā Rīgā, filmēšanas noslēgumā – 14. septembrī – rīdziniekiem un pilsētas viesiem tiks piedāvāts krāšņs kimono šovs “Maģiskais kimono”, kas notiks Latvijas Nacionālajā teātrī. Pēc tam filmēšanas komanda dosies uz Rīgas sadraudzības pilsētu Kobi, Japānu, lai turpinātu filmēšanu.

Filmu “Maģiskais kimono” kopproducē Latvijas producēšanas kompānija “Krukfilms”, Igaunijas “Orée films” un Japānas “Loaded films”. Tās pirmizrāde paredzēta 2016. gadā.

Filmas “Maģiskais kimono” ražošanu atbalsta Rīgas Filmu fonds, Japānas Kultūras ministrija, Borisa un Ināras Teterevu fonds; tās attīstīšanu atbalstījis Nacionālais kino centrs, Valsts kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome un Live Riga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+