Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. augusts, 2015
Drukāt

Rīgā uz Zemitānu pārvada ierīkos sabiedriskā transporta joslu

Foto- LETAFoto- LETA

Ilustratīvs foto

Rīgā uz Zemitānu pārvada ierīkos sabiedriskā transporta joslu virzienā uz Purvciemu, aģentūru BNS informējas Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Satiksmes organizācijas izmaiņas būs A.Čaka ielas posmā no Ērgļu ielas līdz Braslas ielai, tādējādi nodrošinot iespēju sabiedriskajam transportam apbraukt satiksmes sastrēgumus uz pārvada.

Sabiedriskā transporta josla tiks veidota 4,5 metrus plata, lai, stājoties spēkā jaunajiem Ceļu satiksmes noteikumiem, arī velobraucēji ērti no centra nokļūtu Purvciema un Pļavnieku virzienā. Esošais regulējums vēl liedz velobraucējiem pārvietoties pa sabiedriskā transporta joslu.

Rīgā sabiedriskā transporta joslas ierīkotas jau vairāk nekā 15 ielās. “Rīgas Satiksmes” dati liecina, ka galvaspilsētā pārsvarā automašīnā brauc tikai viens cilvēks, savukārt viens sabiedriskais transports dienā pārvadā aptuveni 700 pasažierus dienā. Sabiedriskā transporta joslas plānots ierīkot arī turpmāk, piemēram, Vaidavas un Krasta ielu posmos.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+