×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. maijs, 2012
Drukāt

Rīgā uzņems Dienvidkorejas spiegu filmu

kamres

Rīgā un tās apkaimē līdz pat jūnija vidum norisināsies Dienvidkorejas spiegu filmas “In Berlin” (“Berlīnē”) uzņemšana, aģentūru LETA informēja Latvijas filmu studijas SIA “Sun & Moon Pictures Intl” producentu asistente Baiba Grapena. Filmas uzņemšanu Latvijā nodrošina “Sun & Moon Pictures Intl” sadarbībā ar Dienvidkorejas producējošo kompāniju “Filmmaker R&K co.,Ltd”.

Topošā filma ir stāsts par Ziemeļkorejas spiegu, kurš darbojas Vācijā pēc sava tautieša, Ziemeļkorejas vēstnieka Vācijā, pavēlēm. Viņu misija ir veikt nelegālo ieroču darījumus ar Krievijas noziedzības organizācijām un arābu teroristiem. Kādu dienu, ieroču gadījuma laikā, spiegu ielenc Izraēlas slepenie spēki. Savā mēģinājumā izglābties viņš aci pret aci sastopas ar Dienvidkorejas aģentu, kurš izseko Ziemeļkorejas korupcijas naudas līdzekļu ceļus. Šis starpgadījums izraisa aizdomas un virkni negaidītu notikumu un konfrontāciju.

Filma “In Berlin” tiek uzņemta ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā un Dienvidkorejā.

“Rīgas filmu fonds” šā gada martā apstiprināja līdzfinansējuma piešķiršanu “Sun& Moon Pictures Intl.” filmas uzņemšanai Rīgā.

Šajās brīvdienās veicot filmēšanas darbus nakts laikā, Rīgā, Raiņa bulvārī, var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņu līmenis, kā arī var tikt izmantots papildu apgaismojums. Filmēšanas darbu laikā noteikti arī satiksmes ierobežojumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+