×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
25. jūlijs, 2013
Drukāt

Sākas Operas dienas Jēkabpilī

Foto-Andris GrīnbergsFoto-Andris Grīnbergs

Šovakar, 25.jūlijā, ar koncertu “Tu mana svētā, grēcīgā” Sv. Miķeļa baznīcā sākas tradicionālās Operas dienas Jēkabpilī.

 

26. jūlijā Krustpils saliņā jau otro gadu pēc kārtas viesojas Krievijas Valsts kamermūzikas teātris “Sanktpēterburgas opera”, šoreiz ar G. Doniceti komisko operu “Pēteris Pirmais”. Bet sestdien turpat galā koncertu sniegs “Sanktpēterburgas operas” mūziķi un Sanktpēterburgas Marijas teātra baleta prīmas. “Teātris ieradies ļoti spēcīgā sastāvā, mūsu kredo – mums jābūt labākajiem,” vakar preses konferencē uzsvēra operas režisors Krievijas tautas mākslinieks Jurijs Aleksandrovs (attēlā no kreisās). “Sakām lielu paldies Sanktpēterburgas kultūras pārvaldei, kas mums finansiāli palīdzēja, lai ar “Pēteri Pirmo” pirmo reizi nokļūtu aiz valsts robežām.”

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs uzsvēra, ka Operas dienām, lai gan tās pašvaldībai izmaksā 22 000 latu, ir laba atdeve – gan iepriecinot un audzinot klausītāju, gan pilsētai piesaistot investorus un tūristus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+