×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
1. novembris, 2016
Drukāt

Situācija Latvijā ir nedroša, atklāj Drošības policijas priekšnieks (40)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Drošības situācija Latvijā ir sarežģīta un nedroša. Tas galvenokārt saistīts gan ar agresīvo, neprognozējamo kaimiņu Krieviju, gan terorismu Eiropā, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina Drošības policijas (DP) priekšnieks Normunds Mežviets.

Krievijas gadījumā ir redzams, ka šī valsts savu ģeopolitisko uzstādījumu apmierināšanai pie Baltijas valstu robežām palielina karaspēku, šādā veidā mēģinot iebiedēt starptautisko sabiedrību un sašķelt Rietumu sabiedrotos. Arī Krievijas speciālie dienesti pastiprināti mēģina strādāt Latvijā, taču arī DP strādā pastiprinātā režīmā, stāstīja Mežviets.

DP uzmanības lokā mēdzot nonākt arī atsevišķi Latvijas pedagogi, kuri savā darbā īstenojot Krievijas ģeopolitiskās intereses.

Runājot par terorismu, Mežviets atzīmēja, ka pēc skaļajiem terora aktiem Eiropas valstu drošības dienesti ir būtiski pastiprinājuši darbu, līdz ar to ļoti daudz ieceru tiek novērsts vēl plānošanas stadijā un sabiedrība par tiem neuzzina.

Mežviets stāstīja, ka musulmaņu kopiena Latvijā ir neliela, tomēr arī to ir skāruši radikalizācijas procesi un kopumā attīstība neesot vērtējama kā labvēlīga. Pēc DP priekšnieka vārdiem, drošības dienesti Latvijas musulmaņu kopienā ir fiksējuši zināmu skaitu radikālu cilvēku, kas diemžēl palielinās.

DP ir sāktas trīs lietas par Latvijas valstspiederīgo dalību Sīrijas konfliktā, tomēr Mežviets pieļauj, ka reālais no Latvijas uz konflikta zonu aizbraukušo cilvēku skaits varētu būt nedaudz lielāks.

Runājot par Latvijas valstspiederīgajiem, kuri, iespējams, saistīti ar karadarbību Sīrijā, Mežviets atklāja, ka ar noteiktu regularitāti DP atsaka personām uzturēšanos Latvijā. ”Ir bijuši gadījumi, kad pastāv aizdomas par terorismu,” piebilda Mežviets.

Pievienot komentāru

Komentāri (40)

 1. lielie varoni jut kad sudi driz bus tapec nem pedu bet nekur jau neaizlaidisies visus dabus roka

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo – bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis.”

  Un, arī: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

  =======

  Mediju ziņa (2015. gads): “ASV bruņotie spēki, kas ir izvietoti Austrumeiropas sabiedroto valstu teritorijās (tajā skaitā – arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jeb Baltijas valstīs, kas gluži pamatoti tiek dēvētas un arī uzskatītas par NATO militārā bloka kontrolētās globālās teritorijas austrumu virziena “buferzonu”), ir gatavi dot prettriecienu Krievijas iespējamajai agresijai, negaidot NATO kolektīvās drošības procedūras iedarbināšanu, kas ir noteikta “Ziemeļatlantijas līguma” 5.pantā”, esot publiski “nācis klajā ar paziņojumu ASV vēstnieks NATO militārajā aliansē Daglass Lūts”. “Īpaši svarīgi ir tas, ka ASV Bruņoto spēku vienības, ieskaitot sauszemes, gaisa un jūras spēku vienības, jau ir izvietotas NATO Austrumeiropas sabiedroto teritorijā”, esot “norādījis šis “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdības ārlietu resora augsta ranga ierēdnis”. «Mēs, ASV pārstāvniecība NATO un “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdība, saprotam, ka lai tiktu piemērots 5.pants, ir jāgaida visu 28 sabiedroto akcepts. 5.pants nozīmē – lai katra NATO militārā bloka dalībvalsts sniegtu atbildi, bet – ASV ir pienākums reaģēt arī uz divpusējo principu pamata, neraugoties uz to, kas notiek Ziemeļatlantijas militārā bloka (NATO) padomē», esot “paudis ASV pārstāvis NATO blokā”. “Šāds politisks lēmums jau ir pieņemts un mūsu (ASV) spēki ir uz mūsu (ASV) interešu telpas austrumu robežām un paliks tur, kā sacīja prezidents Obama, tik ilgi, cik tas mums (ASV) būs nepieciešams”, esot “uzsvērti apgalvojis un atgādinājis šis ASV valdības augsta ranga pārstāvis”…
  ——-
  Mediju ziņa (2015. gads): “Valdības locekļi aiz slēgtām durvīm nolēma, ka tiks lūgta pastāvīga NATO militāro spēku klātbūtne Latvijā”, žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( “V-“jenotība” ). «Mēs izvērtējām, kā tiek pildīti NATO “Velsas samita” lēmumi, un tie tiek pildīti saskaņā ar plānu – valdības ministri izskatīja šīs valsts pašreizējā “aizsardzības ministra” R. Vējoņa ( ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ) politiski atbildīgi vadītās “aizsardzības ministrijas” (AM) atbildīgo pārstāvju sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas dalību tā dēvētajā “ziemeļatlantijas līguma organizācijā” (NATO) pagājušajā gadā (2014.) un mēs piekritām, ka Latvija grib pastāvīgo NATO militāro spēku klātbūtni Latvijā un Baltijas valstīs», klāstīja premjere Straujuma. “Uz jautājumu, vai Latvija nosūtīs oficiālu lūgumu NATO militārā bloka vadības locekļiem, šī valdības vadītāja (Straujuma) atbildēja, ka šādu vēstuli iesniegs Latvijas “nacionālo bruņoto spēku” (NBS) komandieris kopā ar abu pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem”…
  ——-
  MZ hroniskā ikdiena (2015. gads): Šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “valstī” agonējošās LUMPEŅU “titulnācijas” totālas degradācijas un neatgriezeniskas pašiznīcināšanās marasms turpinās, VĒL JOPROJĀM. Tajā skaitā un īpaši jau derdzīgi – arī “reflektējoties” šīs pašreizējās SILES “valsts” varas SISTĒMAI verdziski pakalpīgajos un bezcerīgi truli “lojālparEJotiski orientētajos”, proāmurikāniskas deRmolibersatu militārhistēriskās propagandas zombējumu ikdienišķi masīvi tiražējošajos masmēdekļos…
  ——-
  .
  “Maitas putni KARU ķērca…”
  ( “latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” versija 1.0.K )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Maitas putni karu ķērca” ~
  SILES rukšķu varza brēca:
  “Jeņķu “bosi” karot taisās,
  Mums pa “shēmu” jāpamaisās!”
  .
  “Maitas putni karu sauca” ~
  SILES rukšķi ‘gaisu jauca’:
  “Jevro “šefi” karot grasās,
  Mums – kaut “buferzōna” prasās!”
  .
  “Maitas putni karu alka” ~
  MUĻĶU zemes “politsvalkā”,
  SILES rukšķi nezin mēra,
  Kviekt pēc asinīm un sēra:
  .
  “NOZOMBĒSIM “glupos baurus”,
  Masmēdekļos MELU aurus,
  Tiražējot, biezā slānī ~
  Lai šie “austrumkraju” gānī:
  Rusofobiem lai caur zobim,
  Ķērciens sprūk (dēļ ‘fiškas robiem’) ~
  “Krievi nāk!!!” un “Karu gaidām!!!”
  (Ar ko “glupo pūli” baidām).
  Rasistiem lai rīkles skaļas:
  “Netrūks “lielgabalu gaļas”,
  “rietumalianses blokam” ~
  Karosim, kaut plikām …(rokām)!!!”
  .
  Naciķi lai “palaiž žaunas”:
  “Štrunts, ka pastalas nav jaunas,
  “Humpalvešas” – jeņķu stilā,
  “Kamuflāžas” tonī (zilā),
  “Pancervāģi” – andelēti,
  Britu “šrotā” (NE jau lēti!),
  Duļibāni – stobriem līkiem
  (Bliezt ap stūri brāķa “rīkiem”),
  “Karakungi” – treknām miesām,
  “Karakalpi” – formām liesām ~
  Galvenais, lai slaktiņš sākas:
  Izkaus latv(ĀŅ)us, kā nākas!!!…”
  .
  “sabiedrotie” kūda “lempjus,
  Audzēt bruņošanās tempus” ~
  Šie (no “āmurikas” krastiem?!),
  Suflē “euroliberastiem”,
  Ko un kā lai “bauri” dara,
  Kas pa skaļo ķērc pēc kara:
  “Piķi šķiest “pēc pilnas fāzes” ~
  “aliansei” – uzbliezt “bāzes”,
  Lūžņus – dārgi pārdot lūgties,
  Masmēdekļiem – ‘fiškā jūgties’:
  “okupantus” – saukt un gaidīt!
  Latv(ĀŅ)us – ar slāviem baidīt!!!…”
  .
  Kamēr ķērktais karš nav jūtams,
  “Mesidžu” priekš lohiem sūta,
  MUĻĶU zemes SILES balsti:
  “”Hibrīdkarš” JAU grauj šo “valsti”!!!
  “Frontes līnija” iet cauri,
  MUĻĶU zemei, “glupie buari”!!!
  (Tā JUMS masmēdekļi ‘borē’,
  Ko MĒS “turam īsā šņorē”…)
  ATKAL “Krievi nāk!!!”, ak šausmas!…”
  (Kaut – NAV ķērcējiem ne jausmas,
  Kas tas “hibrīdkarš” tāds skaitās ~
  Galvenais = ķērkt: “Lācis aitās!!!”…)

  “Maitas putni karu ķērca,
  Knābjus asinsplūdos mērca,
  Miesas plosot, mošķu barā,
  Aptrakuši, bezsakarā…”
  .
  SILES maitas kviec pēc kara ~
  Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
  MUĻĶU zemes SILES “valstī”?
  (Diez, cik LUMPEŅU šos balstīs?…)

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. Tas sliktākais ir tas, par ko runā tiesībsargs- vairāk kā 30% iedzīvotāju nabadzība. Tas ir vislielākais drauds valstij. Tas ir vislielākais drauds drošībai. Kamēr to mūsu kangari – silesbrāļi nesapratīs, šie draudi tikai pastiprināsies. Ir nožēlojami, ka 26 gadus it kā paši savā valstī dzīvojot, it kā savu tautsaimniecību attīstot, esam pēdējo, sliktāko, trūcīgāko valstu skaitā ES. 20 gados pēc pirmā pasaules kara izpostītajā pirmajā brīvvalstī izdarītais, salīdzinot ar šiem 26 gadiem, ir kaut kāds neticams brīnums. Laikam jau toreiz pie stūres tomēr bija kāds valstsvīrs, nevis demagogi, birokrāti, bezatbildīgi politikāņi, kampēji, kangari un silesbrāļi, kā tas ir šodien!

 4. Ah tad DP un Mežvieta k-gs ir beigās pamodušies!Ko tu neteiksi?Kur tad jūs bijāt kad latviešu pilsoņi uztraucās par nenormāli lielo Krievijas pilsoņu ,faktiski ceturto okupāciju,ieplūšanu Latvijā?!Desmitiem tūkstošu atļaujas iztirgojāt gadā,paši nespējot pārbaudīt / vai NEGRIBOT !!/šo Putina “disidentu”CV.Gāzās te iekšā kas gribēja ,pat ar fiktīviem īpašumu pirkumiem. Jūrmala un Rīga faktiski ir viņu okupētas.Lietuvā,Igaunijā patiesie opozicionāri,Latvijā — Ušakova,Šlesera un Co nacionālie rassijaņe,kā piem.Steklovs,kurš ar “gonoru”paziņo,ka nemācīsies valsts val.,jo te visi runā krievu val.Te taisa cirku ar sīriešu valsts val.apmācību,bet večām kuras ieklīda ar tankiem kā jaunavas/ pirms 75 g./ neprasa zināt valsts val.,kura deva okupantiem pajumti!!Pagājuši 25 g.kopš tikām vaļā no PSRS ,NAV un NEVAR būt NEVIENA !!kurš pa šiem gadiem nespētu iemācīties valsts val.,ja nav .. !!BET mūsu pašu erzacpolitiķi ,pārkāpjot SATVERSMI !!piekopj divvalodību!!! KO DARA VVC ???Referendumā par valodu bija ~~270000 nelojālu krievvalodīgo !!Tad ko jūs te muldat par pāris musulmaņiem,ja Urbis sen jau draudēja ar Biškeku un kur vēl citi draudi?Piem.par 12000 ,kuri jānošauj,jo prasa nojaukt betona ķēmu Pārdaugavā u.c.?Giļmani,Rafaļski,Giri,Linderi<osipovi,gopaņenki utt.Viens pats Ušaks ir drauds LV !Neskaitot visu SC .Un kur tad tie zaldafoni kuri mācās karot itkā ar viltus ieročiem?

  • Vislielākais drauds drošībai ir tas, par ko runā tiesībsargs- vairāk kā 30% nabago iedzīvotāju valstī! Kamēr to mūsu kangari – silesbrāļi nesapratīs un nesāks nopietnu darbu nabadzības samazināšanā, šie draudi pieaugs arvien lielāki un kļūs arvien biedējošāki un dos praktiski vissliktākās sekas. Ir drausmīgs kauns, ka 26 gadus, dzīvojot it kā savā brīvā valstī, attīstot it kā savas valsts tautsaimniecību, esam spējuši vien nokļūt vissliktāko, visbēdīgākā stāvoklī esošo ES valstu vidū! 20 gados pirmajā brīvvalstī sasniegtais (pie tam pēc pirmā pasaules kara, ļoti izpostītā zemē) šķiet kā neiespējams brīnums, salīdzinot ar šodienas veikumu. Laikam jau toreiz Latvijā tomēr bija valstsvīri, nevis valsti stūrēja kampēji, silesbrāļi, demagoģiski ciņiķi, birokrāti, kangari un pašlabumu meklējoši karjeristi, kam valsts un tauta ir sveši jēdzieni, ja tie nepilda viņu personiskās kabatas.

  • Да, это апефеоз с вашей стороны, мадам. Вам бы в надзирательницей работать в концлагере, вот ваше истинное призвание! Вот там бы вы развернулись, показали себя во всей красе. Вот этих растрелять, этих в газовую камеру, этих – на абажуры для ламп.
   Списочки то у вас уже подготовлены. Браво мадам!

   • Ko tu murgo okupantu trolli? neviens nespēs tev turēt līdzi,jo tavos gēnos sēž čekas zvērības krievijas lēģeros pat pret savu tautu !!

    • Так это не я, это «памела» мурго! А ты свои гены проверь, дружок, список руководителей ЧК дать? Заодно и список начальноков лагерей.

 5. Tu neesi vīrietis ja taisie raut fraciņu
  Mūsu Latviju ir jāaizstāv

  • Anīt,tu lielais patriot,ko tieši jāaizstāv,pastāsti sīkāk?Tie 100 liekēžu bars,kas sauks palīgā kad jutīs ka ir sūdi,tad gan tautu sauc palīgā,tagad var taisīt uz galvas?Kad grūti tad nāciet glābiet,kad viss atkal būs labi,tad aizies atkal viss pa vecam.Jāaizstāv tas kas mums sen vairs nepieder???:DDD
   Tie kas taisīja sūdus,tie lai arī karo.Es personīgi redzu vajadzību aizstāvēt vienīgi savu ģimeni.Sakravāšu čemodānus un došos ar ģimeni uz mierīgākiem ūdeņiem.

 6. protams ka nedroša jo jau Latviju mīda aizokeāna okupantu zābaks

 7. NU? Un ko tad cienītais , informētais kungs, man, vienkāršam mirstīgam, pie visām šīm negācijām, iesaka darīt ??? Sāli un špickas pirkt, vai likt kājas pār pleciem?

 8. Mjā, kremļa troļļi sašūmējušies ne pa jokam,- p-i-r-ž vienā p-i-r-š-a-n-ā…

 9. tapēc ir DP,lai situāciju kontrolētu,,,,,KAITĪGOS,,elementus-filtrētu,,, tagad viss tikai vārdos,,,,

 10. Merglis,kāda drošība Latvijā kura PILNA ar ŠAURACAINIEM,no kuriem nevar zināt ko sagaidīt,ja lielās Francija,Vācija un citas valstu drošība ir apdraudēta,un SABIEDROTIE jau paši atzina ,ka Baltiju nespēj pasargāt,ko tad mūsu ALKOHOLISKIE ZEMESSARGI pasargās,TO alkoholismu pierāda gaisotne SALASPILĪ pēc KRUTAJĀM mācībām!!!KRIEVIJAI ŠĪ DIEDELNIEKU ZEME NAV VAJADZĪGA,gan drīz lugsimies viņiem paspārni kā SĪRIJA,tur tikai KRIEVIJA palīdz,jo ASV KRĀSOJOT lidenes bombardē pa labi un kreisi.BEĻĢIJA kur atrodas galvenir ES KUNGI ari BOMBORDĒ ko tik ierauga.PADOMĀT TAGAD IR PAR KO,KURŠ NU TAGAD IR DRAUDIGĀKS ES<ASV VAI KAIMIŅI KRIEVIJA!!!!!

 11. Ja DP ir skaidri zināms, ka jau esošajā nelielajā musulmaņu kopienā ir problēmas ar radikalizāciju, tad kāda mārrutka pēc tā vietā, lai domātu kā šo kopienu vēl samazināt, tā kopiena tiek pamatīgi palielināta, savedot šeit iekšā vēl musulmaņus, par kuriem zināms tikai tas, ko viņi pastāsta… Ir jau, protams, skaisti – ģimenes ar bērniņiem, tikai neaizmirsīsim, ka tur arī bērniņi ir lieliski apmācīti rīkoties ar nažiem un šaujamajiem… internetā video netrūkst, kur mazgadīgie teroristi griež galvas ne tikai rotaļu lācīšiem, bet arī sasietiem gūstekņiem……

 12. cilvēkam nevar aizliegt ne bēdāties, ne arī baidīties….. tas būtu klajš cilvēktiesību pārkāpums

 13. Ja Krievija uzbruks, tad cietīs arī Latvijas krievi. Vai par to ir padomājuši tie, kas saasina situāciju ar TV, radio , presi u.c.

  • Krievijai neinteresē Latvijas krievi. Tā ir “noderīgo idiotu” masa, ar kuru palīdzību var bīdīt savas intereses Baltijā.

   • А ты уверен?! А сам ты разве не «полезный идиот»? Каждый раз голосуешь ведь за одних и тех же?

  • Jā, lielākie sūdi, ka cietīs arī Latvijas krievi. Ka latvieši cietīs, par to maza bēda. :)))))
   Es gan domāju, ka Latvijas krievi palīdzes zaļajiem cilvēciņiem sist latviešus, gan jau ir – gan ideoloģiski, gan fiziski – tam sagatavoti.
   Ušaka provokācijas vien par ko liecina.

 14. Beidzot var saklausīt arī drošībnieku vērtējumu,ko no sabiedrības visai neizskaidrojami slēpa.Labāk ir zināt nekā domāt ,ka draudu līmenis ir stabili zems,kā to visu laiku ir apgalvojis bijušais aizsardzības ministrs.Bet par kaimiņu militāristu koncentrēšanos,nu ,kur citur viņi to lai darītu? Kaut kur,kur ne redz ,ne dzird,kur daudz dārgākas visa nepieciešamā piegādes?

 15. Blaaviens ko vinsh tur lej !! Jenkki sabuuveejushi viss apkart krievijai savas baazes un vini neies nostiprinaat savas Robezas ! Beidziet vienreiz melot tautai :@

  • tas ka moneetei ir 2as puses skaidrs. Tomeer, nevar teikt, ka jenjkjiem nebija ko dariit un taapeec vinji, peec juusu teiktaa, aiz navkodariit sabuuveeja ap krieviju apkaart baazes… ir tachu jaabuut pamatam to dariit. (Gruzija, tagad Ukraina) To nedriikst aizmirst…

   • kāda darīšana par to visu, kas notiek Eiropā (!!!), varētu būt pašieceltiem “pasaules žandarmiem” jeņķiem, kuru “savienotās valsts” pažobele atrodas daudzu tūkstošu kilometru attālumā no šī “ģeopolitiskā reģiona” un pinīgi pretējā (!!!!!) pusē planētai?

  • Nevienam tā (pa)Raša nav vajdzīga. Jāvahtē tikai lai neizgāžās pāri robežām.

  • Ak tu fufainjiks!

 16. ne jau putins vai krievija vainigi ,bet vietejie zagļi untaukpurni ka mūsu latvija ir vircas bedrē. ja tas tā turpinasies tad vietejiem nacikiem un to atbalstitajiem varbut problemas

 17. Pierobežniece Anna Atbildēt

  Pretīgie zombijpurni – to vien dzird; karš, terors, ieroči. Kur ierodas nato salašņ ubars, tur nestabilitāte , karš un terors.

  • Ljoti gruuti uzmineet pie kuras robezhas Juus dziivojat, ka varat atljauties shaadi runaat? 😀

  • Potenciālā liftniece/telefoniste?

  • Kā vēl XIX gadsimtā ir teicis K.Marks: vienigā motivācija kāpēc Eiropai būtu jāmilitarizējās ir Krievija. Visos izraisītos Eiropā militāros konfliktos, kopš tās veidošanas laika ir vainojama Krievija. ASV un Lielbritānijas aktivitātēm Tuvajos austrumos, Vidusjūrā un citur par ieganstu ir bijis nepieļaut Krievijas un bolševisma ekspansiju. Tās nav fantāzijas vai paranoja, bet realitāte. Un kāds vēl te atļausies iebilst?

   • Ссылочку на то место, где Маркс это сказал, плиз. Ваше утверждение есть не более чем обычная западная пропаганда. Вызывает особое недоумение, поставленный вами знак равенства между большевизмом и Россией. С чего вдруг!?
    Паранойя у вас и пишите вы бред.

    • A kakoi znak prikažeķe staviķ meždu boļševizmom ir Rossijei, jesli ņe znak ravenstva? Voprosiķeļnij, vioskļicaķeļnij? x, y, z, mnogotočije?
     Možet biķ boļševizm v Latviju prišol iz Afriki, ņe iz Rossiji? Možet biķ boļševizm v Latviju privolok Oabmka un rassipal po podjezdam? Russkije veģ tut ņe pri čom? Oņi beļinkije i pušisķeņkije i ņe imejut ņikakogo otnošenija k boļševizmu. Ļeņin, svolota, otkuda to viļez un sģelal revoļuciju, a pri čom tut russkije?
     Očeņ interesnaja teorija u Vas, gospoģin grafist. Otmivaķ hoķiķe zemļakov i sebja, verojatņeje vsego?

     • Во первых, писать транслитом это извращение. Во вторых, а с чего это у вас такая истерика вдруг. Не надо ставить никаких знаков вообще! Россия это страна, федеративное государство в котором проживают представители более 200 национальностей и которые говорят более чем на 100 языках и диалектах. На территории страны проживает более 190 народов.
      А большевизм – это революционное марксистское течение политической мысли и политическое движение, причём начала прошлого века, времён революции. Ну и как можно сравнивать страну и политическое течение? Это примерно, как сравнивать круглое с солёным. Маркс и Энгельс были немцами, Ленин русским (ну почти), а Стучка был латышом, как и другие красные стрелки. Троцкий – еврей, Джержинский поляк, а Сталин грузин. Ну и почему же вы приписываете большевизм только русским?! Вашим революционерам он был присущь точно также.

Draugiem Facebook Twitter Google+