×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
13. maijs, 2016
Drukāt

Skaistumkopšanas salonam par “smadzeņu skalošanu” 50 000 eiro sods (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šā gada 2.maijā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pieņēmis lēmumu, ar kuru SIA MP Latvija piemērojis naudu sodu 50 000 eiro apmērā, kā arī uzlicis pienākumu nekavējoties izbeigt negodīgu komercpraksi un aizliegt realizēt paredzamu negodīgu komercpraksi arī turpmāk, informē PTAC.

Kosmētikas kompānija, piesolot sievietēm bezmaksas procedūru skaistumkopšanas salonā, ar visai agresīvām metodēm cenšas no viņām izspiest iespaidīgu naudas summu par it kā ekskluzīvu kosmētiku. Par “smadzeņu skalošanas” upuriem kļuvuši desmitiem klientu.

Kā norāda PTAC, klientiem tiek radīts iespaidu, ka tie nevarēs atstāt salona telpas vai tās būs jāatstāj neatbilstošā izskatā (kuru SIA “MP Latvija” darbinieks ir radījis apzināti, piemēram, neizžāvējot patērētājam matus, apstrādājot tikai pusi sejas u.tml.), ja netiks noslēgts līgums, radot spiedienu uz patērētājiem, lai tie noslēdz līgumu.

PTAC arī norāda, ka klientiem tiek sniegta maldinoša un nepatiesa informācija par ārstiem un to noteiktajām diagnozēm vai veselības problēmām, salonu kā ārstniecības iestādi u.tml.

Par SIA “MP Latvija” realizēto komercpraksi PTAC ir saņēmis 17 patērētāju sūdzības, kur vidējā līguma summa ir vairāki tūkstoši eiro, kā arī gandrīz 100 zvanus un elektroniskās pasta vēstules. Ņemot vērā iepriekš aprakstīto komercpraksi un kaitējumu patērētājiem, PTAC ir piemērojis 50 000 EUR naudas sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. viņi sen bja to pelnījuši,kaut kā man arī sanāca tur pabūt,tādu apkaunojumu vēl dzīvē nebiju piedzīvojusi

  2. Paldies! Sen bija laiks šo kompāiju sodīt, beidzot arī adekvāts sods!!!

  3. par 17 sūdzībām 50000EU???????????? droši, ka konkurentu pasūtījums

Draugiem Facebook Twitter Google+