×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
9. septembris, 2015
Drukāt

Skaitlis 666: antikrista zīme, valdības griba vai reliģijas ierocis?

666

Maģiskais skaitlis 666 turpina kņudināt cilvēku prātus, sevišķi reliģiski apmātos: Ir arī gūzma versiju.

Joprojām pietiekami izplatīta ir teorija par skaitli 666 kā kristiešu antikrista zīmi. Bet, piemēram, ezoteriķe Stella Dāra pauž: “Ja runājām par iluminātiem, viņi ir ļoti viltīgi un ikvienu ideju izmanto savā labā. Piemēram, viņi var izmantot informāciju paši par sevi un šaušalīgo “Jauno pasaules kārtību” tikai tāpēc vien, lai mūs iebiedētu, aizvien izraisot tās pašas destruktīvās zemās frekvences baiļu vibrācijas…”

Būtībā tā ir parasta sātaniskā ideja, lai gan visnotaļ droši var teikt, ka pareģojumi par “nezvēra skaitli 666” ir mākslīga mistifikācija, globāla ilūzija, ko izmanto, lai ar baiļu iedvešanu iespējami labāk varētu kontrolēt cilvēku masu apziņu.

Pētnieki pauž, ka, radot mītu par nezvēra skaitli, ilumināti plānveidā materializē šo teoriju, praktiski bezjēdzīgo 666 ieviešot svītru kodos, elektroniskajās kartēs, simboliskajos sistēmu apzīmējumos, identifikācijas numuros un tamlīdzīgi.

Ar tā palīdzību ilumināti apzināti ar faktiem it kā apstiprina kristiešu sludinātās Apokalipses senā pareģojuma izpildīšanu par visvarenā antikrista atnākšanu un kaut kā šaušalīga, nenovēršama un visai cilvēcei fatāla tuvošanos. Būtībā tā ir tikai iluzora, fiksēta ideja, okulta viltība un sātanisks triks, lai izraisītu cilvēku masās nekontrolējamas zemapziņas bailes. Proti, izraisīt cilvēkiem ilūziju par neizbēgamo pakļaušanos totalitāras varas kontrolei.

Vienlaikus šo nezvēra skaitli dēvē arī par valdības gribu, kas jāpieņem bezierunu kārtā, ar apziņu, ka no tās nav nekādu iespēju izvairīties, vienlaikus arī it kā iečukstot neoficiālo informāciju par to, ka 666 ir tāds vienkārši nelabs un sātanisks skaitlis. Tādējādi masu apziņā gluži apzināti un mākslīgi veidojas iekšējais konflikts, cīņa un bezizejas sajūta, kuras dēļ cilvēku gribā un viņu brīvības izjūta izrādās no iekšpuses saraustīta gabalos. Pasaules pārvaldītājiem tieši tas arī vajadzīgs. .

Zināms, ka reliģiski nomāktiem cilvēkiem ar vāju gribu dzīves enerģijas vibrācijas ir stipri vien samazinātas, apziņa it kā fragmentējusies, un ar viņus ir ļoti viegli vadīt – gluži kā aitu baru. No tā arī cilvēcei kļuvis saprotams, kā interesēs darbojas visi šie sludinātāji, cīnītāji par vienīgo patiesību un tie, kuri pārējos biedē ar nezvēra skaitļa 666 draudu.

Apzināti vai gluži neapzināti, bet būtībā, visi šie sludinātāji tiešā veidā kalpo slepenajiem pārvaldītājiem, iniciējot cilvēku masās bailes, šaubas, bezizejas sajūtu, neparliecinātību pašiem par sevi un tieksmi noticēt kaut kādu pārpasaulīgu spēku ietekmei.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+