Sports
Basketbols

Skandāls Baltijas līgā: čempioni aiziet no laukuma (VIDEO) 16

foto – delfi.ee

Baltijas basketbola līgas čempioni Prieņu “Vytautas” sava trenera Virgīnija Šeška sarīkota skandāla dēļ nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām pameta laukumu un nepabeidza spēli Igaunijā pret “Avis Rapla”.

Divas minūtes un 50 sekundes līdz spēles beigām rezultāts bija neizšķirts, kad viesu treneri Virgīniu Šešku saniknoja tiesnešu lēmums. Par tā apstrīdēšanu trenerim tika piešķirta otrā tehniskā piezīme un viņs tika izraidīts no zāles. Šeškus uz ģērbtuvēm devās kopā ar komandu, protestējot pret trīs igauņu tiesnešu, viņaprāt, neobjektīvo darbību. Spēle netika pabeigta.
Baltijas basketbola līga jau paziņojusi, ka “Avis Rapla” komandai piešķirta tehniskā uzvara ar rezultātu 20:0, bet līgas tehniskā komisija incidentu izmeklēs padziļinātāk.

“Avis Rapla” komandā spēlējošais latvietis Māris Ziediņš līdz spēles pārtraukšanai laukumā bija 30 minūtes, kurās guva 11 punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.
Prieņu “Vytautas” komandā sezonu sāka Kārlis Apsītis, taču līgums ar vinu pirms nedēļas tika lauzts.

Saistītie raksti

BBL turnīrs pēdējos gados zaudējis savu prestižu, komandas šajā turnīrā risina sekundārus uzdevumus, bet kuluāros to apvij baumas par ietekmētiem spēļu rezultātiem. Šajā sezonā BBL čempionātā piedalās 14 komandas, tostarp četras no Latvijas – BK “Ogre”, BK “Jūrmala”, “Betsafe/Liepaja” un “Valmiera/Ordo”.

Otrdienas vakarā Šauļos spēlēja “Betsafe/Liepāja”. Pēc divu leģionāru atlaišanas jaunie liepājnieki, kurā neviens latviešu spēlētājs nav vecāks par 23 gadiem, bija peramo zēnu lomā – 61:86.
Trešdien BBL ietvaros BK “Ogre” uzņems Pasvāles “Pieno žvaigždes”.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
“Šiauliai” – “Betsafe/Liepāja” 86:61
(22:15, 51:37, 70:49). Leimanis 22, Krastiņš 16, Lasmanis 9.

LA.lv