×
Mobilā versija
-6.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Ceturtdiena, 22. februāris, 2018
5. marts, 2017
Drukāt

Skolas dežurants seksuāli izmantojis piecas meitenes (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Valsts policija (VP) bijušā skolas dežuranta lietā par cietušajām no seksuālas izmantošanas atzinusi piecas meitenes.

Kā informēja Valsts policijā, krimināllietu apsūdzības uzrādīšanai prokuratūrā varētu nodot pavasarī.

Jau ziņots, ka 2015.gada novembrī Kriminālpolicija saņēma informāciju no bērnunama administrācijas par kādu aizdomīgu vīrieti, kurš, iespējams, veic netiklas darbības ar mazgadīgām un nepilngadīgām meitenēm.

Izmeklēšanā izdevās noskaidrot, ka vīrietis, par starpnieku izmantojot kādu 16 gadus vecu meiteni, kura arī cietusi no vīrieša darbībām un dzīvojusi bērnunamā, vilinājis uz savu dzīvesvietu citas kāda Rīgas bērnunama iemītnieces – desmit līdz 11 gadus vecas meitenes.

16 gadus veco meiteni vīrietis pazinis jau iepriekš un izmantojis savu autoritāti un uzticību, lai pamudinātu šo meiteni pie viņa aicināt citas bērnunama iemītnieces.

1962.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts 2016.gada 20.janvārī savā dzīvesvietā Baldonē. Zināms, ka aizturētais dzīvojis viens pats, bet pirms vairākiem gadiem viņš kādu laiku strādājis skolā par dežurantu, taču pēdējā laikā pastāvīgā darbavietā nav strādājis un piepelnījies ar gadījuma darbiem.

“Lietas izmeklēšana ir sarežģīta, jo šis vīrietis bija iemantojis cietušo meiteņu uzticību, dodot viņām naudu un citus materiālus labumus. Tādēļ meitenes vairākkārt pat labprātīgi, patvaļīgi bija pametušas bērnunamu, lai uzturētos pie viņa dzīvesvietā Baldonē, un īsti neapzinās pret sevi veiktās darbības,” iepriekš norādīja Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bez kastrācijas šie jautājumi nav risināmi.

Draugiem Facebook Twitter Google+