Kultūra
Mūzika

Šodien “Origo Summer Stage” – festivāla “Baltica” ieskaņa 0

Publicitātes foto

Pirmdien, 3. jūlijā, no plkst. 18 līdz 20 “Origo Summer Stage” notiks Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica” ieskaņas koncerts, priecējot klausītājus ar latviešu tradicionālo mūziku no dažādiem Latvijas novadiem, pavēstīja t/c “Origo” komunikāciju pārstāve Ksenija Mirošņika.

Festivāls katru gadu norisinās kādā no trijām Baltijas valstīm. Šogad tas notiks Lietuvā, taču jau nākamajā gadā, Latvijas simtgadē, jau 11. reizi tas atgriezīsies Latvijā.

“Šogad Lietuvā no 4. līdz 9. jūlijam notiek Starptautiskais folkloras festivāls “Baltica”, kurā Latviju pārstāv kurzemnieki – Otaņķu etnogrāfiskais ansamblis. Ieskandinot šo festivālu “Origo Summer Stage”, klausīsimies gan pavisam nesen izveidojušos, bet sevi jau spilgti pieteikušus ansambļus un folkloras kopas, kā ansambli “Austras koks” no Rīgas un jaunos muzikantus no Iecavas “Tarkšķu Mandolīnistus”, gan tautā jau iemīļotos vidzemniekus – Amatas novada folkloras kopu “Ore”, latgaliešus – Igauņu ģimenes ansambli no Rēzeknes novada –, un zemgaliešus – Iecavas ansamblis “Tarkšķi”. Īpašs sveiciens šī gada festivālam būs Latvijas lietuviešu kapelas “Jurginas” priekšnesums. Nākamgad festivālu “Baltica” atkal sagaidīsim Latvijā,” stāsta folkloras eksperte Gita Lancere.

“Origo Summer Stage” programma jūlijā:
3. jūlijs plkst.18 Folkfestivāla “Baltica” ieskaņas koncerts
13 .jūlijs plkst.17 Festivāla “Saulkrasti Jazz” koncerts
18. jūlijā plkst. 17 Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiāde I
20. jūlijs plkst. 17 Festivāla “Saulkrasti Jazz” koncerts
21. jūlijs plkst. 17 Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiāde II
22. jūlijs plkst. 17 Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiāde III
28. jūlijs plkst. 18 Deniss Paškevičs un FunkTherapy koncerts

LA.lv