Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
10. maijs, 2016
Drukāt

Jauna spēļmantiņa ballītēm – spuldzīte un skaļrunis divi vienā!

1. Spēlē mūziku un maina gaismas krāsas

1no4
Publicitātes fotoPublicitātes foto

Spuldzīšu tirgus ir milzīgs – veikalos atrodamas jaudīgākas, mazāk spožas, lielākas un mazākas, kvēlspuldzes, LED un halogēna spuldzes, dārgas un lētas, ar dažāda izmēra cokoliem. Sarak­stu varētu turpināt un turpināt. Kā lai ielaužas pārblīvētā spuldzīšu tirgū? Izrādās, jāapvieno labas kvalitātes spuldze ar skandu, ballīšu zvēriem radot mīļāko spēļmantiņu – gaismas mainošu mūzikas atskaņotāju!

“Latvijas Avīzes” rokās nonāca divas “Bites” veikalos nopērkamas viedspuldzes, kas spēj arī atskaņot mūziku – Francijas kompānijas “AwoX” milzu spuldze “StriimLight” un Honkongā bāzētās kompānijas “MiPow” radītā “Playbulb Color”.

Uzreiz jābrīdina, ka “AwoX” un “Playbulb” lielie gaismekļi nederēs kurā katrā cokolā – vajag lielo E27 vai cokolu adapteri. Arī galda lampām spuldzes ir par platu un smagu, un neizturīgākās kājas vienkārši nolocīsies. Tāpēc ieteiktu spuldzes skrūvēt griestu lampās vai jebkurā citā stingri stāvošā lampā – nebūs jābaidās par to, ka lampa neizturēs spuldzes svaru. Jāsaprot, ka lielais izmērs ir piedodams, jo spuldzēm vēderā slēpjas salīdzinoši mazs, bet jautrs brīnums – maza “tumbiņa”. Cik laba? Par to vēlāk.

Apsveicami, ka abas testā apskatītās LED spuldzes ir pietiekami spožas un aizstās gandrīz jebkuru spuldzīti – beigās nemaz negribēsies tās skrūvēt ārā, apzinoties, ka parastie gaismekļi ir mazāk spoži. Ja vien nav iebildumu pret gaismekļu gigantiskajiem izmēriem, kas lampās izskatās kā dīvains svešķermenis, kuram tur nebūtu jāatrodas. Es pieradu, bet prasīgāki “dizaineri” nelabumā varētu meklēt tualetes durvis. Vizuāli interesantāka spuldze ir franču ražojums, bet tā arī ir krietni lielāka un smagāka par “MiPow” radīto klasiskā dizaina spuldzīti.

 

  1. Spēlē mūziku un maina gaismas krāsas
  2. "MiPow" – krāsu karaliene
  3. "AwoX" – milzis ar pieņemamu skaņu
  4. Ballītei vai dārza svētkiem būs gana labas

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+