×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. maijs, 2016
Drukāt

Jauna spēļmantiņa ballītēm – spuldzīte un skaļrunis divi vienā!

1. Spēlē mūziku un maina gaismas krāsas

1no4
Publicitātes fotoPublicitātes foto

Spuldzīšu tirgus ir milzīgs – veikalos atrodamas jaudīgākas, mazāk spožas, lielākas un mazākas, kvēlspuldzes, LED un halogēna spuldzes, dārgas un lētas, ar dažāda izmēra cokoliem. Sarak­stu varētu turpināt un turpināt. Kā lai ielaužas pārblīvētā spuldzīšu tirgū? Izrādās, jāapvieno labas kvalitātes spuldze ar skandu, ballīšu zvēriem radot mīļāko spēļmantiņu – gaismas mainošu mūzikas atskaņotāju!

“Latvijas Avīzes” rokās nonāca divas “Bites” veikalos nopērkamas viedspuldzes, kas spēj arī atskaņot mūziku – Francijas kompānijas “AwoX” milzu spuldze “StriimLight” un Honkongā bāzētās kompānijas “MiPow” radītā “Playbulb Color”.

Uzreiz jābrīdina, ka “AwoX” un “Playbulb” lielie gaismekļi nederēs kurā katrā cokolā – vajag lielo E27 vai cokolu adapteri. Arī galda lampām spuldzes ir par platu un smagu, un neizturīgākās kājas vienkārši nolocīsies. Tāpēc ieteiktu spuldzes skrūvēt griestu lampās vai jebkurā citā stingri stāvošā lampā – nebūs jābaidās par to, ka lampa neizturēs spuldzes svaru. Jāsaprot, ka lielais izmērs ir piedodams, jo spuldzēm vēderā slēpjas salīdzinoši mazs, bet jautrs brīnums – maza “tumbiņa”. Cik laba? Par to vēlāk.

Apsveicami, ka abas testā apskatītās LED spuldzes ir pietiekami spožas un aizstās gandrīz jebkuru spuldzīti – beigās nemaz negribēsies tās skrūvēt ārā, apzinoties, ka parastie gaismekļi ir mazāk spoži. Ja vien nav iebildumu pret gaismekļu gigantiskajiem izmēriem, kas lampās izskatās kā dīvains svešķermenis, kuram tur nebūtu jāatrodas. Es pieradu, bet prasīgāki “dizaineri” nelabumā varētu meklēt tualetes durvis. Vizuāli interesantāka spuldze ir franču ražojums, bet tā arī ir krietni lielāka un smagāka par “MiPow” radīto klasiskā dizaina spuldzīti.

 

  1. Spēlē mūziku un maina gaismas krāsas
  2. "MiPow" – krāsu karaliene
  3. "AwoX" – milzis ar pieņemamu skaņu
  4. Ballītei vai dārza svētkiem būs gana labas

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+