×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. maijs, 2013
Drukāt

Stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien, 26.maijā, stāsies spēkā pasažieru vilcienu kustības 2013./2014.gada saraksts, informē uzņēmumā “Pasažieru vilciens” (PV).

Saskaņā ar dzelzceļa pasažieru pārvadājumu valsts pasūtījumu arī turpmāk pamatā saglabāts pašreizējais vilcienu saraksts, tomēr, ņemot vērā atsevišķos dzelzceļa posmos noteiktās kustības ātruma izmaiņas, nedaudz mainīti gandrīz visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki, skaidro PV.

Būtiskākās izmaiņas vilcienu kustības 2013./2014.gada sarakstā saistītas ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils. Šī projekta veicamo darbu laikā noteikti vilcienu kustības ātruma ierobežojumi, kuri šogad un arī 2014.gadā ietekmēs visu minētajā iecirknī kursējošo vilcienu grafiku.

Ņemot vērā pasažieru skaita palielināšanos vasaras sezonā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienos arī šovasar AS “Pasažieru vilciens” iespēju robežās norīkos papildu elektrovilcienus uz Dubultiem, Carnikavu un no Vecāķiem uz Rīgu. Tāpat kā līdz šim papildu vilcieni kursēs arī brīvdienās un valsts svētku dienās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+