×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
4. decembris, 2013
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas (3)

Foto - LETAFoto - LETA

“Nākamā valdība jāveido no politiķiem, tādējādi pārtraucot eksperimentus ar profesionāļu iekļaušanu tajā.” 
”Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa 
vakar pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu

I. B.: “Vai tad eksperimenti ar profesionāļu iekļaušanu – ar Pavļutu, Straujumu, Matīsu un Melbārdi – ir vērtējami kā neizdevušies?”

Repentin_3

“Tas vairs nav tabu, kāds tas bija pirms pāris mēnešiem. /../ Minimālās algas [noteikšana] palīdzētu atrisināt sociālā dempinga problēmas dažās specifiskās jomās kā lauksaimniecība, piemēram, lopkautuvēs.”
 Francijas Eiropas lietu ministrs Terijs Repentēns par Viseiropas minimālo algu intervijā EurActiv.fr

I. B.: “Jā, vieskāvējiem izdevīgāk braukt uz Franciju, kur tie saņem trīsreiz lielāku samaksu (20 eiro stundā) nekā Vācijā. Ja visā Eiropā noteiktu vienādu obligāto minimālo algu, kā ieplānots Vācijā (8,50 eiro stundā), tad priekšnieki un skolotāji Latvijā pārkvalificēsies par apkopējām.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pavļuts kā muzikants jau nu ir tik liels profesionālis, ka ….

  2. Laimonis Laimiņš Atbildēt

    Dārgā “Latvijas Avīze”! Kad būsiet izdzēsuši absolūti visus komentarus, Premjers Rinkevičs, Iekšlietu, Izgītības un Kultūras Ministrs Ušakovs, kopā ar Rīgas Mēru Urbanoviču jums pastāstīs, kā tos turpmāk dzēst. Un Katrs LA numurs sāksies ar Bērziņa uzrunu… Jums būs daudz “dzēšamā”, bet būs jau par vēlu…, bet algas “rubļos”…

  3. Āboltiņas k-dze,vai esat pārliecināta,ka jūs esat neaizvietojama politiķe,kura zina,kā jāveido valdība un kurš būtu “;istais”valdības vārda nesējs?Pat ja mainīsiet ministrus – politiķus- neprofesionāļu,tad pat tie 9 mēn, nepietiks lai apjēgtu KO jādara esot amatā.Pirms paužat viedokli,apdomājat KO gvelžat!
    JA Dombrovski “demisionēja”par Maximu uz kāda pamata jāmaina ministri kas nav piederīgi traģēdijai,BET Ušaks ar Amēriku pārk piketus un rāda hitlera sveicienā burtu “V”.Pār ko tas “V”,pār miroņiem,cienītā?Jūs pat nemēģinājāt izskaidrot b,Bērziņam,ka Dombrovskis NAV !!! pie vainas .
    Uz svaigām kapu kopiņām kopā ar to ..,Bērziņu tirgosiet amatus !! NONSENS,Solvita!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+