×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. jūnijs, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. Egila Līcīša replikas

Foto - LETAFoto - LETA

“Nacionālās bibliotēkas visā pasaulē pelna ar savu infrastruktūru. Bet mums, protams, gribētos saglabāt kultūras iestādes “seju”. Ceru, ka nevajadzēs, piemēram, rīkot kaķu un suņu izstādes. Tas pats attiecas uz politiku. (..) Partiju kongresi un sanāksmes… Es esmu pret tādu virzienu.”
 (Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks radio “Baltkom”)

Vilka kunga zināšanai. Dažreiz partijas kongress ir tāds, ka klātesošs mākslinieks batālists radītu stājglezniecības šedevru, dzejnieks – varoņpoēmu, bet prozaiķis uzrakstītu dižpārdokli, pavisam noderīgu grāmatu LNB krātuvēm.

 

Ribena_leta_Evija_Trifanova_3“Ar mūsu frakcijas vadītāju jau pirms iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām runāju, ka varbūt vajadzētu Saeimā rīkot partiju dzimtļaužu brīvlaišanu, lai deputāti pēc tam sakārtotos pēc vērtībām.”  (Saeimas deputāte Inguna Rībena intervijā avīzei “Diena” par izstāšanos no “Vienotības”)

Tā dzīvojam. Tiesas – akmens laikmetā vai drūmos viduslaikos, politika feodālismā, un tikai sabiedrība cenšas iet soli solī ar XXI gadsimtu.

 

 

 

 

Vejonis_Leta_Zilgma_Kukle_3“Medijiem vienmēr ļoti gribas izvērst diskusijas par katru Lemberga izteicienu un tādā veidā īstenībā vairot viņa popularitāti, kas, manuprāt, ir pilnīgi nepareizi.” (Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis intervijā žurnālam “Ir”)

Ministram taisnība – ne viss ir zelts, kas spīd.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+