×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
6. februāris, 2015
Drukāt

STARPSAUCIENI. Egila Līcīša replikas

Foto - LETAFoto - LETA

Indulis Bērziņš

“Draudēt ar to, ka viņi var pārvērst pārējo pasauli radioaktīvajos putekļos… Neviens normāls cilvēks to nevar iedomāties, bet Krievijā to dara oficiālā televīzijā viņu žurnālisti. (bijušais ārlietu ministrs Indulis Bērziņš intervijā LTV)

E.L.: “Pārāk diplomātiski Krievijas TV strādājošos dēvēt par žurnālistiem. Melu skola 70 gadu garumā Padomju Savienībā, akadēmijas, kur māca propagandu un kontrpropagandu, bezierunu pakļaušanās Kremļa politikai – tur iesista roka uzpūst utopijas no zila gaisa. Tā ir pieredze, prakse, zināšanas, augstākā pilotāža – bet ne žurnālistika.”

 

 

 

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

“Padziļinot konfrontāciju, Rietumi un Krievija savstarpēji palielina risku izprovocēt militāra spēka reālas sadursmes. Eiropā atkal ož pēc pulvera – tāpēc, ka tā smarža ir aizmirsta.” (“Saskaņas” frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs intervijā “Neatkarīgajai”)

E.L.: “Vai zināt, kurš teicis šos vārdus “Krievijas televīziju tokšovos švīti couture uzvalkos bravūrīgi draud “sapuvušajiem Rietumiem” ar Iskanderiem, Bulavām, S-400 raķetēm”? Tas pats Urbanovičs tai pašā intervijā pāris rindiņas augstāk! Vai tad no Romas, Berlīnes un Vašingtonas skan ieroču žvadzināšana un nāk biszāļu smaka? Vai Eiropa būtu konfrontējusi, kaut kur ielauzusies, kaut ko anektējusi, pārkāpjot pieņemtās saistības?”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+