×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
10. februāris, 2016
Drukāt

Sv. Pāvila baznīca aicina uz sestdienas koncertiem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas Sv. Pāvila baznīca tradicionālajos sestdienas koncertos šopavasar piedāvās Baha, Mocarta, Mendelsona, Bukstehūdes un citu komponistu skaņdarbus, LA.lv uzzināja baznīcā.

Katru sestdienu Rīgas Svētā Pāvila baznīcā notiek ērģeļmūzikas koncerti, kuros piedalās pazīstami un arī jaunie izpildītāji – instrumentālisti un vokālisti. Lai klausītājiem būtu labāks priekšstats par katrā koncertā izpildīto mūziku un skaņdarbiem, iesākot katru koncertu, aptuveni 10-15 minūtes muzikoloģe un ērģelniece Jeļena Privalova-Epšteina krievu valodā iepazīstina publiku ar interesantākajiem faktiem no komponistu dzīves un daiļrades.

Koncertu programmās tiks iekļauti gan klasiskās mūzikas šedevri, gan arī plašai publikai mazāk atskaņoti skaņdarbi. Katrs koncerts būs interesants gan īstiem mūzikas pazinējiem, gan klausītajiem, kuri ērģeļmūziku tikai sāk iepazīt.

Svētā Pāvila baznīcas ērģeles ir uzstādītas 1912. gadā, un to paveikusi slavenā vācu ērģeļbūves firma E.F.Walker & Co, kas būvējusi arī slavenās Rīgas Doma ērģeles.

Koncerti katru sestdienu sākas plkst. 15, ieeja par ziedojumiem.

13. februārī koncertēs Larisa Carjkova (ērģeles) un Santa Bukovska (saksofons), programmā J.SaBahs, Š.M.Vidora, L.Viernes mūzika.

20. februārī uzstāsies Simona Radoviča (ērģeles) un Liene Dobičina (flauta), programmā J.S.Baha un V.A.Mocarta skaņdarbi.

27. februārī muzicēs Baiba Betlere (ērģeles), izpildot J.S.Baha, G.Bēma, N.Brūnsa, D.Bukstehūdes darbus.

5.martā D.B. Pergolēzi “Stabat mater” atskaņos Ērika Jonīte (soprāns), Dagnija Tuča (soprāns) un Simona Radoviča (ērģeles).

19. martā Jeļena Privalova-Epšteina (ērģeles) atskaņos J.S.Baha, F.Mendelsona, Š.M.Vidora un L.Viernes melodijas.

26. martā Klusās sestdienas koncertā Jeļena Privalova-Epšteina (ērģeles) spēlēs J.S.Baha, D.Bukstehūdes, G.Bēma mūziku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. krievu valodu nezinu, tulkojuma nebūs, neiešu

Draugiem Facebook Twitter Google+