×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. jūnijs, 2014
Drukāt

Tad Putins nebūs bīstams (9)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Lai mēs savā zemē justos droši, mums kā savas zemes saimniekiem jānodrošina, lai tās kopienas, kuras dzīvo Latvijā, justos labi. Tad neviens Putins nebūs bīstams. Ja mēs savās mājās citus uzskatīsim par ienaidniekiem, tad arī viņi nebūs mums lojāli vai draudzīgi. Viss atkarīgs pirmām kārtām no mums. Viss pašu rokās.

O. Līmežs Lestenē

Cien. lasītāji! Kā domājat jūs?

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Par putiniem un Lestenes Līmežu,par minoritāšu labumu…Kungam nav drosmes pateikt pat to, ka domā viņš tikai kremļa saimnieku un to vienas etniskas minoritātes daļu, kas uzstāj uz to ,lai viņu bērnus mēs ,valstsnācija ,izglītotu tiem vissaprotamākajā valodā nevis valsts valodā.Ar to vēl nepietiktu;galā labums iestātos tikai tad ,kad mēs kā administratīvi teritoriāla vienība būtu atdabūta kremļa pakļautībā.Nu protams bez NATO un ES.Manuprāt Līmeža kunga atļaušnās nākt klajā ar tik vāji slēptu ,nebaidos teikt,kaitīgu priekšlikumu ir jāizskata komjaunatnes vai partijas sapulcē.

 2. Kad tas aizmidzis gul ar zobiem pret sienu paiet garaam var, ja rokaa turi bozi. kogda on spit zubami k stenke proiti mimo mozhno c palkoj v na gotove.

 3. Tie kuri gribēja būt savas zemes saimnieki tika izsūtīti uz Sibīriju vai emigrēja,arī tagad ,kad pagaidām uz Sibīriju nesūta mēs labprāt emigrējam un pamazām saimnieku kārtā iejūtas šīs zemes lielākā kopiena.

 4. VAI VĒL būtu ko piebilst Ojāra, Vovas un ZINIET, LIMEŽA KUNGS! komentāriem??????????? Domāju, ka NĒ!!! Uz dibena ir JĀSĒŽ!!! DOMĀ TAČU AR GALVU!!! IR radījumi, kuri par LATVIJAS noniecināšanu saņem LABU ALGU!!!

 5. Cik naivi!!! Savos 77 gados neesmu sastapis nevienu kreivu vai ukraini, kas būtu apliecinājis savu lojalitāti Latvijai. Pat tie krievi, kurus pieņemts uzskatīt par vismaz draudzīgiem vienmēr cenšas mums izrādīt cik mēs tomēr slikti izturamies pret krievvalodīgajiem un nepilsoņiem. Pat mūsu prezidenti kaunina savu tautu par sliktu izturēšanos. Zatlers pārmeta, ka latvieši neizsakot komplimentus krieviem, Bērziņš cenšas pierunāt inteli”genci parakstīt Rubeņa izstrādāto manifestu, aicina vienoties vecos dažādās pusēs karojušos karavīrus, bet tikai to pamatojumu aizmirst izskaidrot, jo tiem krievvalodīgajiem tāda Latvijas valsts nemaz neeksistē. Tā ir no impērijas izbēgusi teritorija, kura pēc iespējas ātrāk jāieslēdz savu īsteno saimnieku valdīšanā, bet tādi latvieši – uz Sibīriju. Mūsu Saeima un valdība cenšas nepagurusi izgādāt krieviem visdažādākās privilēģijas it sevišķi pēc iespējas ātrāk izpārdot Latvijas zemi, lai var ierīkot kolonistiem pret aborigeniem aizsargājamas apmetnes. Ko cienījamais autors vēl gribētu ieteikt? Vai savas sievas nodot krievu palietošanā? Pie šīs Saeimas un valdības jau arī to iespēsim.

 6. Lojalitāte tiek ieaudzināta jau no bērnības,es neredzu,ka Latvijā viņi t.i,krievalodīgie dzīvotu slikti.

 7. Ziniet,Līmeža kungs! Atbildēt

  Jūsu skatījums ir vairāk kā dīvains.Tātad -jūsuprāt- tie citi drīkst mūsu mājās pret mums izturēties kā ienaidnieki,bet mums ir jārūpējas,lai viņi justos labi.Pie tam mēs jau gana nopūlamies,lai tikai viņiem tiktu atļauts viss,ko tik viņi iedomājas.Nu vienīgi no savas valodas nebijām ar mieru atteikties,kaut gan arī to jau viņi ir gandrīz izspieduši no aprites.Ko tad vēl mums vajadzētu darīt?Ždanokieti un Mamikinu uz EP ar milzu algām aizsūtījām lai viņi tur varētu par mums gānīties.Ko tad vēl vajadzētu?Saeimā sēž vesels bars labi atalgotu Latvijas un latviešu aprējēju.”Mazākumtautības”prese ik dienas latviešus un valsti noliek zemākus par zemi,bet mēs pat iebilst netaisāmies.Bet Jūs sakāt,ka mums viņi vēl vairāk jālolo,tad kļūs lojāli un draudzīgi.Nē,ne jau tādēļ viņi šeit saradušies lai dzīvotu ar mums saticībā.Tur nu mēs varam līst kaut no ādas ārā,bet kamēr mēs nebūsim viņiem atdevuši arī varu-miera nebūs.

 8. Var jau tā domāt un runāt. Šinī gadījumā “kungs” nezina LV vēsturi.1939. gadā vēl varēja tā domāt (tajā laikā tāda situācija bija kādu “kungs” piemin, bet kas notika – mūs okupēja). Tātad pret iekarotājiem nav derīga neviena situācija, visas būs sliktas ???

 9. Taisniba vien ir, bet jebkura “ziedu laika” bus neapmierinatie un ar propogandu “atskaiditie”! Mans bernibas draugs nodarbojas ar kontrobandu, nopircis tris dzivoklus viena stava, brauc ar landkruizeri, ir jahta un ieperkas vacija. Vinam putas pa muti iet pret latviju… Tikai vienu reizi vins atzinas ka negribetu lai te ienaktu krievija…

Draugiem Facebook Twitter Google+