Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
19. oktobris, 2016
Drukāt

Atgriešanās pagātnē. Tālrunis džinsu mazajai kabatiņai! (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas uzņēmums “Evelatus” sācis tirgot jaunu, pašu radītu un neierasti maza izmēra tālruni “Evelatus Mini”, stājoties pretī tālruņu tirgum, kurā nemitīgi arvien lielāku lomu ieņem viedtālruņi.

Uzņēmums “Mini” projektējis bērniem, jauniešiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem, kuriem nepieciešams pavisam maza izmēra tālrunis ar vienkāršotu vadību vai arī otrs tālrunis, kuru ērti paņemt līdzi vienmēr un visur. “Evelatus” smej, ka jaunais tālrunis beidzot aizpildīs mazo džinsu kabatiņu. Podziņu tālrunim ir 1,44 collu ekrāns. Tajā var vienlaikus ievietot 2 SIM kartes, tam ir mūzikas atskaņotājs, kā arī iespēja ievietot “Micro SD” atmiņas karti līdz 32 GB. Tālrunis aprīkots arī ar fotokameru, taču nav zināms, cik spēcīgu. Neizpaliek arī vibrozvana, “Bluetooth”, “Handsfree” u. c. funkcijas. Tālrunis maksās 39 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Super,gaidīšu ar nepacietību.Vai varbūt jau ir pieejami?

  2. Pēc dizaina atgādina nokiju

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+